Четвер, 30 Травня, 2024

Штраф за укус поліцейського

У Білгород-Дністровському на гарячий номер поліції надійшов виклик. Дзвонила жінка, якій заважали надто галасливі сусіди. Компанія, яка щось відзначала, голосно слухала музику та заважала мешканцям навколишніх квартир. Детальніше на odessa-future.

Співробітники Чорноморського міського відділу Управління поліції охорони в Одеській області, які прибули на виклик, були зустрінуті недоброзичливо налаштованим чоловіком, у стані алкогольного сп’яніння. Поліцейські, пред’явивши посвідчення, зробили зауваження щодо гучної музики. Однак, слова поліції були сприйняті агресивно: бешкетник почав лаятися і намагатися отримати доступ до табельної зброї служителів правопорядку. На усні умовляння хуліган не реагував.

Поліцейські прийняли рішення про необхідність транспортування скандаліста до відділення поліції. Коли сержант поліції спробував надіти наручники на чоловіка, той вивернувся і вкусив правоохоронця за палець руки.

Хулігана затримали, справу про завдання тілесних ушкоджень передали до суду. Судово-медична експертиза винесла висновок про легкі тілесні ушкодження. Суд, розглянувши всі обставини справи, вислухавши свідчення обох сторін, визнання вини та каяття з боку обвинуваченого, визнав його винним у злочині за ч.2 ст.345 КК України. Чоловікові дали 1 рік умовного терміну та призначили виплатити потерпілому 1577 грн матеріальної та 5000 грн моральної компенсації.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.