Середа, 29 Травня, 2024

Час для фото: 5 красивих локацій Одеси

У ці ідеальні для подорожей і прогулянок часи потрібно задуматися про те, щоб створити собі безліч яскравих спогадів! А щоб до спогадів можна було ще й систематично звертатися, варто подумати над їхнім креативним оформленням.

Гарний фон на фото ніколи не буде зайвим. Але де знайти ці яскраві локації? Говорячи про Одесу, ми відразу ж згадуємо основні асоціації з нею: Оперний театр, Пасаж, морський вокзал і Потьомкінські сходи, також Думська площа… Нерозумно сперечатися, що це красиві місця. Так, вони прекрасні та мають унікальну естетику, але хіба є тільки вони?

Красу Одеси можна побачити ширше, якщо звернути увагу на її менш популярні, але не менш цінні пам’ятки, пише odessa-future.com.ua. А ще можна відобразити свою красу на тлі цих естетичних місць, про які ми зараз і поговоримо.

1 — Пале-Рояль: один з найстаріших скверів міста

Він зручно розташований зовсім поряд з Оперним театром. Створений ще у середині XIX століття, цей сквер отримав свою назву на честь паризької площі, яка розгортається з усією своєю красою і яскравістю поблизу Лувру.

Взагалі, перші роки свого існування нинішній естетичний сквер служив як площа для проведення військових парадів, але незабаром такого роду заходи почали проводитися на Соборній площі. Потім там організували торгову точку, але вона в свою чергу перемістилася до Пасажу, і коли локація звільнилася від торгових конструкцій, вона стала просто красивим місцем для прогулянок і досі користується популярністю.

Одного разу ж, вже на початку ХХ століття, по Одесі вдарили такі сильні холоди, що люди були в розпачі. Щоб хоч якось врятуватися від болісного тріскучого морозу, було прийнято рішення вирубати дерева на сквері. Благо, сьогодні таких проблем немає (і, сподіваємося, не буде).

На території цього шикарного скверу є кілька красивих декорацій. По-перше, неможливо не згадати фонтан. Від нього можна спрямовувати свій погляд на статую Ероса та Психеї, що створена за проектом пана Бориса Едуардса — знаменитого скульптора та графіка в історії Російської Імперії. Цій скульптурній композиції вже більше ста років, і за весь час свого життя вона значно постраждала, але її відреставрували.

В цілому, краса скверу робить його відмінним місцем для весільних і звичайних фотосесій!

2 — Курортний район Аркадії: хаб нічного життя і красивих видів

Ця локація універсальна для найрізноманітніших фотосесій. Ви можете організувати як фотозйомку естетики нічного життя, коли навколо розсіюються промені кольорового світла від прожекторів клубів. При цьому, Ви можете також романтично сфотографуватися у стильному кафе або ж взагалі пройтися до Траси Здоров’я і зробити ряд знімків в обіймах природи або ж на тлі безкрайнього моря. Можна сказати, що це місце вже заїжджене, але воно настільки різноманітне і може запропонувати стільки яскравих фонів для будь-якої тематики, що обходити його буде помилкою.

3 — Одеська обсерваторія: естетика нічного неба

Це місце можна відвідати в першу чергу для розширення свого кругозору в питанні астрономії і науки у цілому, але також це місце дуже атмосферне і стане відмінним фоном для Ваших фотографій. На території велика кількість рослинності, але найцікавіше — всередині будівлі.

Комплекс обсерваторії — це в тому числі старовинний пам’ятник історії, і в ньому залишилася велика кількість автентичних об’єктів, які зберігають в собі пам’ять минулих століть. Найкрутішим і найбільш незвичайним експонатом, звичайно, є старий телескоп, який, між іншим, до цих пір справно працює і використовується у деяких дослідженнях. Особливо здорово буде, якщо Ви прийдете у нічний час на екскурсію і зможете зафіксувати не тільки цей величезний інструмент, а й красу нічного неба у широкій прорізі купола.

4 — Деволанівський спуск: чарівна краса закинутого

Перед тим, як говорити конкретно про цей об’єкт, варто відзначити, що перебування там може бути небезпечним. Це місце є дуже естетичним у своїй занедбаності, однак, варто бути обережними, наскільки це можливо. Старі будівлі там стоять без особливого нагляду вже довгі роки, тому може статися що завгодно.

Проте, можна як мінімум поспостерігати за красою забутого здалеку. Не просто так це місце деколи називають «Одеський Бруклін». Найпопулярнішим об’єктом у цій локації є занедбане казино «Крістал Пелес»: саме по собі строкате, воно обмальоване величезною кількістю аматорського графіті, і від нього віє постапокаліптичними вібраціями. Постапокаліптична естетика в принципі поширена на весь цей район …

5 — Музеї Одеси: розкіш інтер’єру

Музеї Перлини Чорного моря — це окремий вид мистецтва, коли мова заходить про фотофіксацію їхньої краси. Як екстер’єри, так і інтер’єри цих будівель здивують Вас то розкішшю рококо, то золотим багатством у псевдомавританському стилі, то мінімалістичною простотою у залах з експозицією творів сучасного мистецтва, то колажністю немов з глибин підсвідомості у залах про постмодерні часи.

Краса цих будівель — це абсолютно не дивна річ, особливо з огляду на те, що багато музеїв до своїх трансформацій були розкішними резиденціями і дачами значних для Одеси діячів політики, культури і мистецтва.

Коли Ви зайдете, наприклад, в Одеський музей західного і східного мистецтва, Вас зустрінуть шикарні сходи і колони з класицистичними декораціями. Природно, кожен зал буде відображати естетику тієї чи іншої епохи, але простіше побачити, ніж читати про це.

Якщо ж говорити про будівлю Одеського художнього музею, то його класицистична колонада прямо з епохи еллінів вже може стати досить мальовничим об’єктом для Ваших фото. Але всередині не менш цікаво і красиво.

Музей сучасного мистецтва — це принципово інша естетика, не завжди зрозуміла, але не менш цінна. Фотографії там вийдуть стильні і яскраві, навіть якщо Ви будете стояти перед сірою стіною, яка оживає в півтонах чорно-білих картин.

Отже, ми розглянули тільки деякі місця для того, щоб зробити дійсно гарні й яскраві фотографії для літніх (і не тільки!) спогадів. У всіх цих місць принципово різна естетика, таким чином можна організувати ряд різних фотосетів. І в процесі зйомки знайти ще безліч мальовничих місць…

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.