Неділя, 26 Травня, 2024

Будівельний скандал на Академічній

Мешканець багатоповерхівки на вулиці Академічна намагається самовільно привласнити собі прибудинкову територію і вже зробив до цього перші кроки, пише “odessa-future.com.ua“.

Станіслав Гайдукович, господар квартири в будинку номер 11 на вулиці Академічній взявся за самовільне освоєння прибудинкової території. Він заявляє, що планує перевести квартиру з житлового фонду в нежитловий, і зробити в ній офіс. Але для цього, на місці прибудинкової території йому необхідно звести прибудову.

Більш того, вся прибудинкова зелена територія, яка, до речі, згідно із законом знаходиться у володінні і користуванні всіх жителів будинку, була обнесена забором з табличкою з інформацією про те, що на цьому місці нібито ведуться роботи з благоустрою, погоджені з міськрадою.

Мешканці будинку признаються, що сусід давно «готував грунт» до реалізації свого плану. Він ще навесні почав вирубувати всі дерева зеленої зони прибудинкової території. 

Але сусіди і громадськість не збиралися терпіти нахабство Гайдуковіча, і загальними зусиллями зупинили знищення дерев. 

На якийсь час «горе-сусід» припинив «будівництво століття», але після місцевих виборів вирішив все відновити.

Під час встановлення забору на місці прибудинкової території мешканці будинку також намагалися зупинити цей процес, але це призвело лише до виникнення конфліктів, а поліція на всі виклики не реагувала.

Допомогти людям відстояти територію біля їхнього будинку і виїхати на місце подій погодилися лише представники деяких суспільних організацій.

У прес-службі міськради людей повідомили про те, що господар квартири таки отримав в мерії дозвіл на встановлення огороджування та початок робіт. Але дозвіл був виданий на спорудження балкону БЕЗ опори на земельну ділянку. 

На даний момент огороджування на місці прибудинкової території продовжує стояти, а сусід ні на які переговори не йде. Але мешканці будинку здаватися не збираються і планують звернутися в одеську мерію за подальшими роз’ясненнями і врегулюванням конфлікту, адже сусід ігнорує розпорядження міськради, що стосується земельної ділянки, і повним ходом проводить свої роботи саме за рахунок землі прибудинкової території.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.