Неділя, 26 Травня, 2024

Одеські вантажівки можуть отримати заборону на те, щоб їздити по вулицях міста в денний час

Сергій Кондратюк, який очолює Суворовську районну адміністрацію виступив з пропозицією про заборону щодо великогабаритного вантажного транспорту. Щоб останній не їздив в денний час по вулицях міста, пише odessa-future.com.ua.

Дану ініціативу розглянула на цьому тижні депутатська екологічна комісія. Але далі етапу обговорення ця ініціатива не пішла. 

Детальніше про це в нашому сьогоднішньому матеріалі з посиланням на pushkinska.net

Одна з головних “дорожніх” проблем 

Чиновник посилався на те, що в незалежності від того будній це день, або вихідний, вулиці міста буквально заповнює великовантажний транспорт. Маються на увазі автомобілі, вагою більше, ніж три тонни. Особливо гостро ця проблема стоїть на дорогах Суворовського району, адже по цих вулицях транспорт йде в напрямку одеського порту, при цьому завдаючи великої шкоди дорогам. 

Норма цивілізованих країн 

Ініціатор пропозиції відзначив, що європейською нормою є той факт, що крім години-пік, і взагалі вдень, пересування великовантажного транспорту по міських вулицях не проводиться. Але в Одесі розгляд даного питання чомусь не відбувається. 

Поки тільки одні слова … 

Однак, на даний момент не зовсім ясно, така ініціатива поширюється тільки на Суворовський район або на всю Одесу. Також поки немає відповіді на питання щодо того, протягом якого часу буде діяти заборона і щодо того, який графік можливий для пересування великогабаритних машин.

Сам чиновник повідомив, що все це ще вимагає більш детального обговорення і обмірковування, тому дане питання так і залишилося на обговорювальному етапі. 

Відзначимо, що в міськраді займаються питанням обмеження руху вантажного транспорту по центральних одеських вулицях в годину-пік. Його розгляд пройшло в четвер на засіданні виконкому. Як повідомляє, заступник одеського міського голови, Дмитро Жеман, таке нововведення може забезпечити зниження заторів з семи до десяти годин ранку і з п’яти до восьми годин вечора. 

Напевно таке рішення буде дійсно правильним, адже одеські дороги є дуже переповненими і це нерідко призводить до пошкодження, і без того, не особливо якісного асфальтного покриття. 

Крім цього, даний факт є причиною загальної напруги на дорогах міста і виникнення частих аварійних ситуацій. 

Це вже не кажучи вже про катастрофічні затори, які кожен день в ранковий і вечірній час особливо гостро відчуваються по всій Одесі. 

Тому, на наш погляд, така ініціатива має місце бути. Тільки, як зазначив сам ініціатор, її дійсно потрібно ретельно продумати і правильно реалізувати. Ну, і звичайно ж, забезпечити правильний контроль за дотриманням заборони на пересування вантажного транспорту в певні години. Тому що з свідомістю і доброчесністю на наших дорогах, на жаль, справи йдуть не дуже добре. Тому правильні контрольні заходи будуть дуже своєчасними і потрібним доповненням.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.