Середа, 29 Травня, 2024

Транспортно-пасажирські справи Одеського регіону

Постійні стреси, соціальна нестабільність в суспільстві, професійні проблеми … Список того, що сьогодні дестабілізує нормальні людські відносини, можна продовжити. Щоб якось позбутися цього, люди шукають шляхи та способи заробітку, підвищують свій професійний рівень. Однак є й інші способи зняття стресу і внутрішньої напруги, які, на жаль, не можна визнати цивілізованими. Далі на odessa-future.

Маршрутка замість рингу

Вчора свідками подібної ситуації стали пасажири маршрутного таксі № 25, що з’єднує обласний центр з містом-супутником Чорноморськ. В одній з машин маршруту між двома пасажирами виник “джентльменський” розмова, про що повідомили деякі Telegram-канали.

Слово за слово, репліки переросли в довгий діалог.

“Рот закрий і сиди мовчки. Що ти мені будеш ще говорити. Розмову закінчено”, – обурився один з чоловіків у бік сусіда.

Другий спочатку спробував не піддаватися на провокацію, а потім обізвав кривдника “чмошником”. У відповідь чоловік почав бити літнього пасажира, при цьому дісталося і й дівчині, що сиділа поруч..

Виникла ситуація не залишила осторонь інших пасажирів, які стали наполягати, щоб водій маршрутки звільнив їх від присутності бешкетника.

Звернемо, проте, на економічний компонент даного інциденту. Поки маршрутне таксі слід своїм рейсом, більшість пасажирів стали свідками бійки й … оплатили за це 24 гривні. Якщо уявити, що подібне відбувається періодично, що в сьогоднішній Одесі і її регіоні не виключено, то, виходить, дорого коштує таке “боксерське” задоволення.

В “П’ятірочці” пітона прокотили

Ще один спосіб розслабитися і відірватися від турбот і побутових проблем придумав один пасажир трамвайного маршруту № 5, який їхав у вагоні з … двометровим пітоном на руках. Змія, як ні в чому не бувало, вдивлявся у вікно, спостерігала за пасажирським оточенням. Рептілія обвила ручку переднього сидіння, де їхав інший чоловік. Проте, той не постраждав.

Побачивши пітона, пасажири вагона не покинули та, мабуть, вирішили поспостерігати, що ж буде далі. А далі нічого не було, принаймні – страшного.

Подія в трамваї знайшло резонанс в соціальних мережах. Поряд з тривожними коментарями, що, мовляв, перевозити екзотичних тварин не можна, що це може налякати людей. Інші жартували: це – кондуктор карає поганих пасажирів. Хтось пропонував “давати по вухах” так пасажирам.

Деякі коментатори навіть згадали, що бачили щось схоже на Староконному базарі, де такий же молодий чоловік ходив, “обв’язавшись” таким ось змієм. Якщо це так, що власник пітона викликає серйозні підозри в стані психічного здоров’я.

Хоч би що там було, а подібні інциденти не сприяють формуванню позитивних вражень про міський транспорт та користуванні їм особливо на тлі підвищення з 15 вересня вартості проїзду в міських маршрутках до 10 гривень. А там, дивись, і міжміські перевізники підтягнуться і, нарешті, на тлі прогнозованого підвищення вартості проїзду в міськелектротранспорті, який іноді катає дивовижну живність.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.