Вівторок, 28 Травня, 2024

Про найзлочинніші і найнебезпечніші одеські сучасні райони останніх двох років

В період лихих дев’яностих одеське населення виявилося під кримінальною хвилею. 

В сучасний час Південна Пальміра зберігає статус міста, де існують райони з підвищеним рівнем злочинності. 

З легкої руки легендарних кримінальних авторитетів, які проживали в нашому місті в різні періоди часу, і з властивими їм якостями у вигляді винахідливості і підприємливості, в нашому місті вкоренилися злодійські традиції, а Південна Пальміра перетворилася на кримінальну мекку, яка привертала увагу шахраїв і злочинців. 

У нашому матеріалі на odessa-future, з посиланням на myod.info, ми розповімо про сучасні одеські райони, за якими водиться “нехороша слава”. 

Про Молдаванку і район “Запривоззя” 

 

Колись ця місцевість була легендарним селищем одеського передмістя, а зараз ця територія є житловим мікрорайоном. 

Тут все забудовано за допомогою типових двоповерхових будинків. 

Старі будівлі давно потребують капітального ремонту, але, мабуть, їхня черга ще не настала. 

Кримінальну популярність ця частина міста отримала ще в дореволюційний час. І по всій країні про неї знали. 

Сюди приїжджали низки маститих злодіїв, початківців в особі кишенькових злодіїв, всіляких аферистів і спритних грабіжників. 

За допомогою свого “ремесла”, вони приводили в жах звичайне і законослухняне одеське населення. 

Про цю частину історії даної місцевості можна прочитати в безсмертному творі, – “Одеські розповіді”, автором яких є Ісаак Бабель.

Молдаванкою охоплена значна ділянка території, і попри те, що пройшло багато часу і багато чого змінилося, тут візуально практично не змінювалося нічого. 

Тут все залишилося практично незмінним, тільки все осучаснилося новими магазинами, рекламою і відсутністю нічних нальотів різних банд. 

Район Молдаванки є малою батьківщиною легендарного Михайла Винницького, якого всі знають, як Мишка Япончика. Його батьком був старий биндюжник Мендель, якого представники кримінальних кіл знали, як хама і грубіяна, чого не можна сказати про його сина, – той користувався неймовірним авторитетом і повагою, як серед бандитів, так і серед бідного одеського населення, якому він старанно допомагав. 

Старою Молдаванкою свято зберігається її кожна традиція. Мабуть, внаслідок цього, зараз, як і в минулі часи, можна бачити видовище застарілих житлових будинків, підворіть, промислових корпусів, які ось-ось стануть руїнами. 

Що стосується самих небезпечних місць, то тут вони представлені Преображенським парком, вулицями Болгарської і Цвєтаєва. 

Тут відбуваються неприємні явища у вигляді грабежів, крадіжок і п’яних розбірок. Так що вночі найбезпечніше обійти ці місця. 

Про Новий ринок 

Територію цього густо населеного району можна порівнювати з Черемушками. 

На вулицях погане освітлення і з настанням темного часу доби тут небезпечно перебувати. 

Найважливіша причина поганої слави цієї одеської місцевості полягає в порівняно недорогих цінах на житло, яке здають в оренду приїжджому контингенту.

Тих, хто бажає проживати, працювати або займатися торгівлею в Південній Пальмірі неймовірна кількість, проте серед цієї кількості зустрічаються прихильники легких грошей, які не гребують обкраданням запізнілих пішоходів у нічний час в одній з обвалених придорожніх прибудов або за купою з піддонів і сміття на території вулиці Торгової. 

Про селище Котовського 

Він є житловим мікрорайоном, місцем розташування якого є найпівнічніша частина Південної Пальміри. 

Районна територія складається з двох частин. Перша являє собою величезну кількість сучасних багатоповерхових будинків, а друга – територію приватного сектора, де переважно старий житловий фонд. 

До цієї місцевості долучилася територія нового “висотного” мікрорайону, який називається “Полем чудес”. 

В цілому, ситуація селища небагато чим відрізняється від того, чим можуть похвалитися інші спальні райони нашого міста. 

Тут також достатньо небезпечних місць, куди вночі краще не потрапляти. 

Районна особливість полягає в розгульній п’яній злочинності, яка стає причиною більш тяжких злочинів. 

Про район Черемушек 

Він є спальним мікрорайоном, де населення досягає ста двадцяти тисяч. 

Він також умовно складається з двох частин. Перша з яких територіально знаходиться в Малиновському міському районі, а друга – в Київському. 

Скандальна слава цього житлового густо населеного масиву може конкурувати із заокеанським “Диким Заходом”,тому що вважається найкриміногеннішою в Південній Пальмірі. 

Велика кількість темних дворів, величезна кількость гаражних будівель, які розташовані дуже хаотично, густих заростей, з “бонусом” у вигляді поганого освітлення вулиць, – все це є сьогоднішнім виглядом Черемушек. Однак найжахливіше і найгірше становище – на районних околицях. 

У вечірню та нічну пору ця місцевість сповнена хуліганів і всіляких похмурих особистостей. 

Затишні місця часто стають територією розбійних п’яних гулянок, бійок і перехожі можуть з легкістю позбутися того, чим сповнені їхні кишені і сумки. 

Це і справді небезпечна місцевість, куди з настанням темряви погодиться їхати навіть не кожен таксист, а гостям міста поодинці тут гуляти не варто. 

Багатоповерхові будинки приховують території одеських двориків, які повиті зеленню, де в далекому минулому проживали бідні жителі. 

Зовнішній вигляд всього цього мало змінився, тільки за допомогою кондиціонерів на фасадній частині можна зрозуміти, що зараз інші часи і сучасний період. 

Про Соборну площу

Погуляти тут і отримати задоволення від відпочинку і красивого пейзажу не кожен раз виходить. 

Споконвіку територія площі дуже полюбилася заповзятливим циганам. На їх “гачок” може попастися багато хто, – від молодих дівчат до дорослих чоловіків і навчених життєвими уроками дам, включаючи, звичайно ж, туристів і гостей міста. 

Жінками різних вікових груп, одягненими як в далекому минулому в яскраву довгу спідницю і з маленькою дитиною на руках, ведеться “полювання” на клієнтів, і вони займаються цим “ремеслом” без будь-якого страху законного покарання або небесного. Не бояться вони і поліцейських. 

За допомогою якихось магічних якостей вони здійснюють вибір жертв, за допомогою пропозицій поворожити на другу половину, на матеріальне становище, на стан здоров’я і т.ін. 

І якщо люди відмовляються від цих послуг, то справи приймають поганих обертів. 

Циганка, яка кілька хвилин тому посміхалася, була доброзичливою, і практично ласкавою, – перетворюється на справжню фурію. А на адресу потенціальних клієнтів починають надходити погрози в неймовірних кількостях в упереміш зі страшними родовими прокляттями. 

Крім цього, вас можуть непомітно пограбувати прямо протягом “магічного сеансу”. 

Так що в цій місцевості цих непередбачуваних, нахабних персонажів потрібно обходити десятою дорогою. 

А найправильнішим виходом є взагалі не потрапляти на очі циганам. 

Про маловідомі околиці

Території міських околиць за період останніх років стали притулком для кожного, хто шукає легке життя або є маргіналом. 

Тут здають в оренду житло на тривалий період. Також тут не потрібно завзято шукати роботу і чесний заробіток. 

Місцевість Лузановки, Дальніх Млинів, Пересипу обживає кримінальний контингент із сільської місцевості українського півдня і сусідньоі молдавськоі держави. 

Лідируюча позиція в даному рейтингу у Більшовика (селища ), який отримав славу, завдяки грабежам і моторошним злочинам. 

Місцеві чиновники за період останніх двох років проводили різні серйозні заходи по всьому нашому місту, за допомогою чого рівень злочинності впав.

На вулицях весь час патрулі поліцейських, які переважно демонструють швидку реакцію на кожен виклик одеситів. 

Тому, будемо сподіватися, що скоїти злочин в Південній Пальмірі буде набагато важче.

Фото: myod.info

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.