Четвер, 30 Травня, 2024

Одесити зможуть розплачуватися в міському транспорті банківськими картами

В минулому році, коли в нашому місті, напередодні виборів міського одеського голови, активно йшла передвиборча кампанія, а кандидати масово публікували свої програми і стратегії, багато хто звернув увагу на те, що окремим аспектом в програмі Геннадія Леонідовича Труханова було осучаснення і оновлення міського транспорту, пише odessa-future.com.ua.

В результаті Геннадій Леонідович здобув перемогу на місцевих виборах і зараз, схоже почав впроваджувати обіцяне в життя. 

Так, днями стало відомо про те, що в одеському громадському транспорті скоро з’явиться можливість оплачувати проїзд банківськими картами і QR-кодами. Детальніше про це в нашому сьогоднішньому матеріалі з посиланням на culturemeter.od.ua .

Зручне нововведення 

Протягом найближчих місяців в нашому місті буде запущений проект, який стосується громадського транспорту, а точніше оплати за проїзд, який відтепер можна буде здійснити завдяки QR-коду і з додатком Приватбанку. 

На даний момент Комунальне підприємство “Одесміськелектротранс” і Приватбанк займаються підписанням відповідних договорів. 

Деталі застосування 

Кожен вагон всіх трамваїв і тролейбусів буде оснащений унікальним QR-кодом. Він буде доступний до сканування з використанням “Приватівського” додатка, що дозволить оплатити проїзд за допомогою карти. 

Додаток дасть можливість до використання карт різних банків. При цьому комісія за використання транспорту стягуватися не буде. 

А оплачені квитки кондуктори або водії зможуть побачити на екранах ваших смартфонів.

Слід зазначити, що такий спосіб оплати з’явився у львівському транспорті ще в 2017-тому році і на даний момент доступний для використання в більшості великих населених пунктах нашої держави. Тепер до цього нарешті прийшла і Одеса. 

Нагадаємо, що одеська влада обіцяла, що одеські маршрутки будуть оснащені системами відстеження транспорту, що призведе до зручного планування посадки і маршруту пересування. Але поки що цей проект “загальмував”. 

Як добре, що нарешті руки одеських чиновників дійшли і до міського транспорту, в якому є досить аспектів, які потрібно було б змінити і над якими необхідно попрацювати. І питання оплати за проїзд, як раз є одним з них. Адже, по-перше, запропонований спосіб оплати є сучасним і застосовуваним у багатьох цивілізованих державах, а по-друге, така можливість явно буде значно зручною для пасажирів і для водія. Тому що перших це позбавить від необхідності завжди мати при собі дрібну готівку, а якщо її немає, то тепер не потрібно переживати щодо того, що потрібно встигнути вчасно отримати решту з великої купюри і своєчасно вийти на потрібній зупинці. Ну, а водіям тепер не потрібно буде відволікатися на нескінченний потік грошей за проїзд і не стежити за тим, щоб всі отримали решту і правильно прорахувати її в голові, особливо, якщо мова йде про великі купюри. Хоча плюс на рахунок решти стосується і пасажирів теж, тому що вони також є активними учасниками процесу передачі грошей через весь салон від водія пасажиру і назад.

Так що таке нововведення точно зробить наші поїздки більш комфортними і менш нервово витратними, що просто не може не радувати. 

Фото: depositphotos.com

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.