Четвер, 30 Травня, 2024

Одеські резонанси середини жовтня

Одеса середини жовтня 2021 року стала місцем ряду резонансних подій різного порядку: від звільнення помітної особи у структурі МВС до триваючої плутанини з вакцинацією. Далі на odessa-future.com.ua

Кадрові зміни в університеті МВС

11 вересня стало відомо, що в Одеському університеті внутрішніх справ відбулося гучне звільнення: посаду ректора вузу покинув генерал 2-го рангу В’ячеслав Аброськін, що пробув на ній лише два роки.

Звільнений генерал дізнався про подію із джерел в Інтернеті. Як виявилося, детонатором, який привів до вирішення міністра внутрішніх справ звільнити Амброськіна, стала звичайна анонімна скарга. За результатами перевірки сигналу вердикт був однозначним – звільнити. А формулювання склали таке: “за систематичне невиконання обов’язків без поважних причин”. Дана історія дуже нагадує минулі минулі недавно вибори в Академії зв’язку, де напередодні старту за подібні провини була звільнена професор Ірина Стрелковська, яку розглядали як одну з претенденток на головний південній пост кузні інженерів-зв’язківців.

Новим же ректором “поліцейського” університету стане колишній проректор цього навчального закладу Анатолій Нікітін. Треба сказати, що в стінах університету цей фахівець не новий. Раніше він вже тут працював на посаді проректора. Крім цього, в різні періоди своєї служби він боровся з корупцією і організованою злочинністю, дбав про охорону порядку на залізниці.

Продається спортивна база?

Тепер перенесемось в дачний масив Совіньон, де поки ще перебуває спортивно-оздоровчий комплекс і, за сумісництвом, тренувальна база одеського “Чорноморця”. Говоримо “поки що”, тому що в недалекому майбутньому ця споруда буде пущено з молотка в рахунок погашення боргів банку-банкрута «Імексбанку». Таку постанову прийняв Київський районний суд Одеси, задовольнивши позов проти колишнього власника «Імексбанку» і того ж “Чорноморця” Леоніда Клімова.

Продаж спортивної бази може призвести до того, що найстаріша одеська команда залишиться без тренувальної бази. Але це ще півбіди. Друга половина – можливе її знищення на догоду черговим забудовникам, які нещадно наступають на слабкі місця міста і передмість. Але ж місце-то курортне, до моря рукою подати.

Коронавірус настає зі страшною силою

І, нарешті, про справи, розмови про які не вщухають ні вдень, ні вночі. Як відомо, Одеса поступово наближається до “червоній” зоні епідеміологічної ситуації, пов’язаної з розвитком коронавируса, зростання якого, за оцінками фахівців, зашкалює. У зв’язку із цим мало не кожен день посилюються заходи перебування людей на роботі, в громадських місцях, навчальних закладах. Так, в якості нових карантинних заходів в Одесі оголошено жорстке обмеження святкових заходів, на які відтепер допускається не більше однієї групи учнів, правда, точна кількість не вказана. Це пов’язано з тим, що у вересні регіон “подарував” 751 випадків захворювання COVID-19 серед учнів і 326 – серед вчителів. На сьогоднішній день ці показники зросли так, що в ряді загальноосвітніх навчальних закладів закриваються по кілька класів щодня. На дистанційному навчанні зараз 122 школи Одеської області. Основна причина цього – небажання педагогів вакцинуватися через загальне побоювання, яке підігрівається жахами, що публікують ЗМІ. В цілому ж по області два щеплення отримали лише третина працівників освіти, одну – 67%. Втім, і цей показник далеко попереду того, що ми бачимо по населенню в цілому: щеплені лише 12% жителів області.

Таким чином, в нашому регіоні вже у найближчі дні можуть ввести локдаун, а це буде означати, що практично всі навчальні заклади будуть займатися в онлайновому режимі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.