Четвер, 30 Травня, 2024

Новий об’єкт поруч з Селекційним інститутом

Одеса за останнім часом дуже забудовується і, буквально, з геометричною прогресією збільшується в своїх архітектурних обсягах і показниках.

 “Ласі” ділянки (особливо в курортних і рекреаційних зонах), а також старовинні будівлі та споруди нашого міста, звичайно ж, мало не “бронюються” будівельними компаніями і користуються особливим попитом і популярністю.  А забудовники не обходять стороною, в тому числі, і території освітніх і наукових закладів.

Так, зараз на черзі одеський центр вивчення насіння і сортоведения, -Селекціонний інститут.

Який об’єкт з’явиться на території знаменитого установи?  Про це ми розповімо в нашому сьогоднішньому матеріалі odessa-future.com.ua з посиланням на dumskaya.net

Майбутній науковий комплекс

Консультативно-дорадчої комісією міського Управління державного архітектурно-будівельного контролю пройшло схвалення проекту, відповідно до якого, в Одесі буде побудований селекційно-насіннєвий комплекс.

Місцем зведення майбутнього об’єкта стала територія, на якій розташований Селекційно-генетичний інститут-одеський національний центр по насіннєзнавства та сортовивчення.

При цьому, в якості замовника виступив сам інститут селекції.

Трохи конкретизації

У проекті йдеться про будівництво будівель і споруд в районі локації, на якій розташовані Житомирська вулиця і Овідіопольська дорога.

Йдеться про

Самі майбутні об’єкти представляють собоюадміністративно-побутовий і лабораторно-дослідний блоки, ремонтну майстерню техніки, яка використовується в сільському господарстві, гаражі для легкового і вантажного транспорту, ангар для зберігання техніки для обробітку грунту, а також обладнання, яке застосовується для посівів, автомобільні ваги і трансформаторну підстанцію.

Погодьтеся, зведення всіх зазначених об’єктів є необхідною для нормальної та повноцінної роботи інституту селекції, яка відповідала б реаліям сьогоднішнього дня і канонам сучасної науки.  Тому такий проект можна сміливо назвати корисним і потрібним.  По-крайней мере, радує те, що проектом не передбачається зведення чергового “хмарочоса” від обридлих забудовників.

Головне – щоб всі кошти, виділені на його реалізацію пішли, дійсно, за призначенням і “в потрібне русло”, а не розчинилися загадковим чином, а проект так і залишився на стадії затвердження.  Адже одеситів вже можна впевнено вважати загартованими в будівельній і ушляхетнює сфері міста, коли бажане дуже часто видається за дійсне, а кошти, виділені на потрібний місту об’єкт “розчиняються” і зникають в невідомому напрямку.

Сподіваємося, що такого все ж не відбудеться, і все буде виконано сумлінно і в правильні терміни.

А Одеському селекційному інституту побажаємо розвитку, довголіття, нових цікавих відкриттів, нестандартних розробок, і звичайно ж, якнайшвидшої реалізації заповітного проекту.

Фото: topor.od.ua

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.