Четвер, 30 Травня, 2024

Раз..два..три..ялинка, піди! В Одесі прибирають новорічні атрибути

Традиційно, Хрещення завершує цикл новорічно-різдвяних святкувань. І, як правило, разом зі святкуваннями йдуть і святкові атрибути.

Головна ялинка в Одесі встановлена ​​на площі Думській. Так як вона штучна, мерія дала їй можливість постояти трохи довше звичайного, і прибрала не відразу ж після Хрещення. Прибирати головну ялинку почали вже 20 січня. Після того, як розбір її конструкції завершиться, дерево передадуть на зберігання фірмі, що його виготовила – «Люм’єр», яка знаходиться в Іллічівську. Ймовірно, наступного Новий рік буде прикрашати вона ж.
Цей сірий і похмурий день став ще сумніше. Головні ялинки за допомогою спеціальної техніки демонтуються на вулиці Дерибасівської та площі Думській. Головна вулиця міста виглядає сумною і самотньою: людей майже немає, барвисті фотозоні давно прибрані в очікуванні наступних святкувань, Резиденція добра зникла.
Частково прибрана від новорічних прикрас Катерининська площа, Приморський бульвар втратив смак свята повністю, казкове містечко теж прибраний.
Залишилися красуватися як і раніше зі своїми ялинками Міський сад і Літній театр. Також на Потьомкінських сходах все ще розміщені новорічні фігури.
Більшість магазинів в центрі вже оновили свої вітрини. Кафе і ресторани ще залишили новорічну атмосферу в своїх закладах.
Новорічна прибирання сильно позначається на чистоті міста: вулиці усипані ялиновими гілками, а сміттєві контейнери красуються новорічними деревами.
До речі, народне повір’я говорить: не можна виносити ялинку на сміття, так ви втратите домашнє благополуччя. Краще її порубати і спалити.

Ольга Циктор

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.