Середа, 29 Травня, 2024

В Одесі на тривожні кнопки витратять 3,2 мільйони гривень з бюджету міста

Стало відомо, що згідно з розпорядженням мера міста Одеса Геннадія Леонідовича Труханова, в центрі міста, парках та на трасі здоров’я встановлять пристрої, тривожні кнопки, які будуть пов’язані з муніципальною системою відеоспостереження та муніципальними службами. Детальніше розповість Odessa-future.com.

Центр міста, парки та трасу здоров’я обладнають тривожними кнопками, які будуть пов’язані з муніципальної системою відеоспостереження. Про це розповів начальник КУ «Центр інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики міста Одеси» Борис Магазіннік, в ході апаратної наради в мерії.

Стало відомо, що в планах існує два варіанти такого обладнання. Перший варіант, це стела, яка буде обладнана тією самою тривожною кнопкою. Називається таке «чудо техніки» станція тривожної сигналізації «Hikvision DS-PEA20-P / ZJ». Вона оснащена вбудованою камерою: 1280 x 720 – 25 кадрів в секунду, а також двома мережевими портами та підтримує публікацію інформації. Камера HD на 1,3 мегапікселі. Функціонально такий пристрій вміє заплановано вмикати і вимикати сигнальну лампу. Присутнє тут і двостороннє аудіо, а також можливість приєднуватись до камер зовнішнього спостереження.

Така станція покликана допомогти в реалізації аварійної допомоги. До того ж вона забезпечує ефективніше обслуговування, що сприяє створенню соціальної стабільності.

Вартість стели разом з вартістю робіт по її встановленню, приблизно, може дорівнювати сумі в розмірі до 250 тисяч гривень.

Інший варіант, це свого роду бокс оснащений тривожною кнопкою. Не дивлячись на те, що він оснащений також високоякісною камерою, такою є підтримкою зворотного зв’язку, а також відеоконференцією та й ще звуковою сиренною, вартість його, порівняно з першим варіантом, в кілька разів менша і дорівнює сумі в ціновому діапазоні від 36 до 57 тисяч гривень за один такий пристрій.

Наприклад, на трасі здоров’я планується три ділянки, розміщенні між постами муніципальної охорони. Лишень три станції, можуть обійтись міському бюджету в суму розмір якої варується в районі 1 мільйона 200 тисяч гривень.

Також в планах розмістити дві станції в парку Шевченка, а також одну станцію і два бокси в парку Перемоги. Відносно ж центру, то побачити міщани зможуть одну станцію на Дерибасівській і ще по одній на Соборній та Катеринінській площах. Також по одній станції отримають Грецький та Стамбульський парки. Сумарно вартість пристроїв і робіт, може обійтись в 3 мільйони 200 тисяч гривень.

Виправдати такі потенційні витрати можна буде, лише в тому випадку, якщо швидкість реагування місцевої поліції на виклик стане більшою.

Автор: Владислав Зіньковський 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.