Неділя, 26 Травня, 2024

Хрести на одеських будівлях. Хто автор?

У Одесі з’явилася нова диковинка. Невідомий розмалював стіни міста безліччю маленьких чорних хрестиків. Про це читайте на Оdessa-future.

Роботи чи то дивного стріт-художника, чи то вандала все частіше можна побачити на вулицях міста. Від його «творчості» вже постраждали будівлі в жилому масиві Таїрово, у районі вулиці Водопровідної та у центрі міста. Найбільшу ж увагу невідомого привертають графіті.

З приводу почастішання подібних випадків у місті, жителі навіть висунули свою гіпотезу щодо особистості хулігана. Зі свідчень очевидців, це приблизно 35-40-річний чоловік. Малюючи, він постійно щось бормоче, а його реакція на зауваження перехожих – м’яко кажучи, дивна. Один зі свідків зазначає, що у таких випадках чоловік відразу починає несамовито кричати та тупотіти ногами.

Одеський же ресурс «Метроном» пише, що невідомого таки вдалося знайти. Як виявилося, чоловіка звати Віталій, а його «творчість» – це всього лише виплеск негативної енергії.  А позбавлятися дійсно є чого. Доля у чоловіка непроста: алкоголь, наркотики та жебрацтво. Такий спосіб життя, чи то швидше спосіб самознищення, назавжди змінив його. Дійшло до того, що Віталій навіть задумувався про самогубство, але його зупинила віра. Своїм спасителем чоловік вважає Бога, тому й малює всюди хрести.  

А от щодо жертв набожного вандала – вуличних малюнків, тут вже все не так просто. Справа в тому, що чомусь чоловік вважає таку творчість прокляттям та навіть проявом Диявола. За словами дивака, за допомогою настінних зображень, представник «темної сторони» прагне знищити світ, а от сам Віталій – такий собі рятівник від злих сил.

Назвати стан психічного здоров’я чоловіка задовільним вкрай складно. А тим часом креслення продовжують з’являтися. Попсувати хрестиками Віталію вдалося навіть будівлю Одеського оперного театру. От тільки чим чоловікові не вгодила історична пам’ятка міста – не зрозуміло.

Наталія Сандакова
фото «ЛОЦИЯ»

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.