Середа, 29 Травня, 2024

В Одесі продовжують демонтувати незаконні рекламні вивіски

В Одесі продовжують боротися з незаконними рекламними вивісками, повідомляє прес-служба Одеської міської ради. Тільки за останній тиждень співробітниками «Одесреклама» було складено 110 актів про порушення розміщення реклами. Подробиці читайте на Odessa-future.

Співробітники комунальної установи «Одесреклама» за останній тиждень березня виявили 115 незаконних рекламних споруд на вулицях міста. Найбільш часто незаконну рекламу можна помітити на фасадах будівель і рекламних конструкціях на узбіччі доріг.

Причинами такої кампанії є порушення розміщення реклами, в зв’язку з невідповідністю з «Правилами розміщення рекламних конструкцій та вивісок». Раніше власники конструкцій отримали приписи про самостійний демонтаж цих носіїв, але вони не були виконані. Політика демонтажу рекламних споруд сприяє наведенню порядку в сфері розміщення зовнішньої реклами та вивісок на території міста. Це дозволить усунути надмірну концентрацію і хаотичність розміщених рекламних конструкцій, і, як часто буває, їх неузгодженість з навколишньою архітектурою і містобудівними особливостями міського простору.

Для того, щоб вивіску не прибрали, остання повинна відповідати вимогам Закону України «Про рекламу», а саме:

  1. Габаритні розміри вивіски повинні бути не більше 3 кв.м
  2. Зображення на вивісці – тільки зареєстрований Торговий знак
  3. Текст на вивісці повинен містити назву, і профіль підприємства.
  4. Написи здійснюються державною мовою України з транскрипцією (за бажанням) на міжнародну мову, з обов’язковим зазначенням назви суб’єкта господарювання та режиму роботи (з можливістю винесення даних про режим роботи в окремий елемент – табличку, розміщену на, або поруч із вхідними дверима).
  5. Якщо напис на вивісці на міжнародній мові, то вона повинна бути зареєстрована як торгова марка. І якщо торгова марка належить не вам, а вашим партнерам, то у вас повинен бути від них дозвіл на використання торгової марки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.