Середа, 29 Травня, 2024

Замість трамвая № 5 одеситів возитиме тролейбус під тим самим номером

1 лютого багато жителів міста втратили велику кількість часу на очікування трамваїв, рух яких тимчасово припинили. У районі перехрестя вулиць Пантелеймонівської та Преображенської триває ремонт. Саме це стало причиною марного очікування трамваїв, які обслуговують маршрути № 5 та № 28. Більше на odessa-future.com.ua

Сайт міста та деякі ЗМІ попереджали про це, але ні для кого сьогодні не новина, що друкована преса далеко не завжди доступна, а “цифру” далеко не всі читають. Але навіть якщо виправити ці недоліки, то виникла б інша проблема, створена ремонтом. Керівництво міста не запропонувало альтернативи цим маршрутам. Великий відрізок шляху вздовж усього “Привозу” і далі, аж до Шевченка парку залишився поза обслуговуванням. Насправді, в парк біля моря можна потрапити, але для цього потрібно або йти пішки, або їхати з пересадками, тобто платити вдвічі-втричі за проїзд.

Проблему того, як компенсувати відсутність трамваїв одних із найпотрібніших маршрутів, запропонували майже через два тижні після початку ремонтних робіт. Ось вона – турбота про громадян: пенсіонерів, платників податків, мам із дітьми… Гірше нікуди!

Змінюємо трамвай на тролейбус

Комунальники-транспортники придумали заміну маршруту № 5. Натомість тепер ходить тролейбус з тим же номером, про що повідомляє “Рупор Одеси”. Стартує “п’ятірочка”-тролейбус, як і брат-трамвай, в Аркадії. Далі шлях машин пролягає по проспекту Шевченка, потім слідує залізничний вокзал, за ним – вулиці Пушкінська та Велика Арнаутська та імпровізована кінцева біля скверу Хворостина.

У зворотний шлях машини ходять Малою Арнаутською, Рішельєвською, до вокзалу, по вулицею Пироговськю, по проспекту Шевченка, Генуезькій і до Аркадії.

Спостережний одесит зауважить, що цей маршрут, від початку до кінця, – клон маршрутного таксі № 198 з тією різницею, що мікроавтобуси мають шлях довший. Звідси виникає питання. Чому б не створити на тимчасовій основі автобусний маршрут, який можна було б пустити строго трамвайним маршрутом з об’їздом місця ремонту? Більш логічним є запуск тролейбуса таким чином, щоб він обслуговував вулицю Буніна, яка сьогодні залишилася зовсім без тролейбусів.

Загалом, як часто ми спостерігаємо останнім часом, керівництво міста виявляє якусь дивну турботу про людей. Здається, що певну проблему вирішили, але зробили це не зовсім раціонально.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.