Середа, 12 Червня, 2024

В одеській мерії затвердили нові правила для електричних самокатів

Сьогодні, 28-го жовтня, виконкомом міської ради було проведено процедуру затвердження нової схеми зонування для використання електричного самокату та іншого індивідуального електричного засобу пересування на території одеських об’єктів благоустрою, пише odessa-future.com.ua.

Також у комітеті було визначено допустиму швидкість переміщення кожної окремої зони.

Докладніше про це в нашому сьогоднішньому матеріалі, з посиланням на dumskaya.net

Важливі райони 

Відповідно до нових правил, територія Траси здоров’я є зону, яка не призначена для даних транспортних видів. Всі інші міські місця доступні для пересування на електричному самокаті, проте швидкість далеко не всюди однакова. всіх одеських паркових зон, серед яких Преображенська, Грецька, Стамбульська паркові зони; Старосінної площі, Старобазарного та Мечниківського скверів, а також Приморського бульвару. 

Ці обмежувальні заходи мають відношення до того, часу дії, яке притаманне вихідним пішохідним зонам.

Що щодо інших територій?

По всій іншій території нашого міста швидкість індивідуального електротранспорту повинна бути не вищою за відмітку на спідометрі в двадцять кілометрів на годину.

Дані правила зобов’язані дотримуватися всі одесити і гості міста, які воліють використання як приватного засобу переміщення, так і прокатного електричного самокату.

Представники муніципалітету в найближчі терміни рланують провести укладання спеціального документу, де мова піде про співпрацю  у сфері обраного напряму з кожним з операторів, які займаються наданням електричних самокатів у прокат. Проте, таке масове використання цього виду транспорту спричинило такі ж масові травми та аварійні випадки. Внаслідок цього міська рада прийняла рішення заборонити переміщення та надання в оренду електричних самокатів на території Траси здоров’я, де за статистикою, нещасні випадки відбувалися найчастіше. рейди, а також часом вилучали і ліквідували (шляхом скидання з обриву) самокати. Це стало причиною багатьох дискусій. Одні вважали, що так бути не повинно і нікого не можна обмежувати у праві переміщення самокатом, інші вважали, що такі дії є правильними, тому що деякі одесити під час їзди набирали таку швидкість, яка могла призвести до біди, причому не тільки щодо самого їздця, а й щодо оточуючих. 

Тоді в Одеській міській раді пообіцяли розробити окремі правила пересування для електричних самокатів, і ось, як бачимо, нарешті, обіцянку було виконано.

Фото: dumskaya.net

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.