Неділя, 26 Травня, 2024

Створення інклюзивного пляжу в Лузанівці: встановлення пандусів, медпункту та навісів

Нещодавно в нашому місті почалася реалізація спеціальної програми, яка спрямована на благоустрій міста з метою надання більших можливостей людям з обмеженими здібностями. Далі на odessa-future.com.ua.

Ця програма вже торкнулася навчальних закладів, а тепер дійшла до пляжної зони.

Так, Лузанівка на даний момент є місцем проведення пляжної реконструкції, щоб частина пляжної зони стала територією, де можуть комфортно відпочивати люди з інвалідністю.

Докладніше про це у нашому сьогоднішньому матеріалі, з посиланням на 8News.ua.

Вже є переможець

Замовником проведення робіт є управління при Одеській міській раді, до компетенції якої входить інженерний захист та розвиток узбережжя.

За проведення реконструкційного процесу муніципалітет готовий виділити п’ять мільйонів двісті вісімдесят сім тисяч гривень. Переможцем торгів стала одна із одеських фірм, яка запропонувала п’ять мільйонів двісті вісім тисяч гривень. Цю суму буде виділено підряднику з міської скарбниці відповідно до програми, яка спрямована на облаштування міста, щоб люди з обмеженнями могли повноцінно користуватися інфраструктурою та іншими сферами.

Про площу пляжної зони

Так, територія інклюзивного пляжу займе трохи менше за гектар пляжної зони. Відповідно до проектної документації, підрядник повинен буде здійснити будівництво одноповерхової адміністративної будівлі, де буде медпункт, підсобка для співробітників та приміщення, де зберігатимуться інвалідні візки.Крім цього, пляж буде оснащений майданчиком у сто двадцять п’ять квадратних метри, де буде розташований навіс від сонячних променів. Також там пройде установка дерев’яного настилу (на бетонній основі), площа якого досягне ста шести квадратних метрів.

Буде можливість купання

Планується, щоб акваторія також була оснащена ще одним майданчиком та навісом, де інваліди зможуть купатися. Туди потрапити можна буде за допомогою пандуса, який буде пов’язаний із ще одним майданчиком, де люди зможуть пересісти зі своїх інвалідних візків у спеціальні крісла для купання.

Прилегла територія також буде впорядкована.

Що ще планується зробити?

За словами Віталія Парфьонова, який є заступником начальника управління з берегозахисту, планується проведення збільшення кількості місць для паркування (тепер їх буде десять) та розміщення майданчика, де люди з обмеженими здібностями зможуть висаджуватися з автобуса.

Крім цього, будуть проводитись роботи, пов’язані з мощенням плитки та встановленням тактильних плит, що забезпечить доступ на територію пляжу особам із порушеннями зору.

Окрім цього, буде проведено встановлення лавочок, урн та збірно-розбірного пандусу, який дозволить людям з інвалідністю мати доступ до чорноморської акваторії.

Також планується встановлення підрядниками душових, збільшення кількості пандусів та монтаж більше ста світильників.

Відповідно до договору, завершення робіт має відбутися у травні наступного року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.