Субота, 25 Травня, 2024

Startups Pitch Club: 5 січневих проєктів Одеських стартапів

Odesa Startups Pitch Club – клуб, що поєднує стартап-проєкти Одеси. Цього року, в останню суботу січня, пройшов перший пітчинг доповідачів. Більше на odessa-future.com.ua

Усього було представлено п’ять проєктів, на презентацію кожному з них виділено три хвилини.

Перший з представлених проєктів – SolarPlex – екологічна система, спрямована на покращення умов вирощування посівів. Завдяки ній рослини мають будуть захищені від надмірно палючого сонця в спеку, а акумульована в сонячних панелях енергія буде витрачатися на освітлення в умовах недостатнього природного світла. Також система здатна регулювати температуру та вологість ґрунту, збирати дощову воду. Якщо реалізувати все задумане, з однієї ділянки землі можна буде збирати 2-3 врожаї в сезон. Автор ідеї Олексій Кургузов, наголосив, що така система окупить себе лише за два-три роки.

Другий проєкт – IT Dom, представлений Станіславом Драгановим. Він полягає в управлінні групою будинків за допомогою камер та датчиків. Система повинна автоматично передавати на кол-центр інформацію про поломки та несправності. Це дозволить не лише зробити більш комфортним життя, а й знизити вартість послуг ЖКГ приблизно на третину.

Третя ідея Meta Synchron – створення метавсесвіту – розважального сервісу, використання якого дозволить кожному розкрити свої внутрішні потенціали. Тут можуть створюватися цілі світи, онлайн та офлайн ігри. Проєкт Нікоса Стоянідіса викликав багато побоювань.

Advisors – наступний проєкт стартапу у сфері інфлюенс-маркетингу. Це платформа, що об’єднує спеціалістів різних напрямків із споживачами послуг. Простіше кажучи, це агрегатор, на якому кожен експерт у тій чи іншій галузі запише ролик-рекламу. А кінцевий споживач зможе обрати відповідного для себе фахівця. Юрій Бланк розповів, що ідея народилася, як платформа для онлайн-психологів, але має всі можливості для розвитку у багатьох інших напрямках.

П’ятий проєкт, Qudi, вже функціонує, проте потребує фінансових вливань. Qudi це маска, яка закриває все обличчя, а її елементи, що світяться – транслюють емоції. Це розважальний гаджет, проданий вже в кількості 700 штук. Проте, автор проєкту, Михайло Чумаченко, хоче доопрацювати його та знизити собівартість, зробивши маску доступнішою.

Після виступу всіх спікерів було проведено анонімне голосування. Переможцем із великим відривом став проєкт Qudi.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.