Вівторок, 23 Квітня, 2024

Роздільнянська ОТГ займеться модернізацією соціальної інфраструктури

У Роздільнянській ОТГ проходить модернізація місцевих шкіл та лікарні, а на порядку денному будівництво дитячого садка. Існують також думки про заміну та оновлення елементів системи водопостачання та водовідведення. Фахівці вже розпочали попередні розрахунки з реконструкції цих важливих комунікацій. Більше на odessa-future.com.ua.

Розмова про перспективні роботи відбулась під час зустрічі депутата Верховної Ради Ігоря Васильковського з керівництвом територіальної громади. Про це пише УСІ-онлайн.

Для ОТГ одна з найгостріших проблем питна вода та її якість. Для Ігоря Васильковського модернізація систем водопостачання є пріоритетним напрямком взаємодії із місцевим керівництвом. На це мають бути надіслані гроші з бюджету спеціальної програми “Питна вода України”. Програму прийнято у першому читанні.

У ході зустрічі було досягнуто домовленостей щодо оновлення фасаду та покрівлі школи 4 Роздільної з благоустроєм прилеглої території. Ігор Васильковський розповів присутнім про підготовку проєкту будівництва дитячого садка та реконструкцію трьох дошкільних закладів. Кошторис цих заходів, за словами депутата, становить близько 4,5 мільйонів гривень.

Сьогодні депутати Верховної Ради далеко не завжди, як кажуть, спускаються на землю і готові слухати і, головне, прислухатися до проблем громад. А якщо вони й приїжджають на місця, то подекуди для самореклами чи порушення громадянського спокою.

Ігор Васильковський народний депутат ВР України з 9-го скликання. Був обраний одномандатним виборчим округом 139, який об’єднує частини Одеського, Роздільнянського та Березовського районів. У парламенті держави він виконує роботу голови підкомітету з питань морського транспорту Комітету з питань транспорту та інфраструктури.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.