Субота, 25 Травня, 2024

В Одесі відбувся десятий благодійний ярмарок

За підтримки благодійного фонду «Корпорація монстрів» в Одесі пройшов черговий дипломатичний різдвяний ярмарок. Усі кошти, отримані з нього йдуть на придбання необхідного устаткування для міських та обласних медичних закладів. Більше на сайті odessa-future.com.ua.

11 грудня 2021 року відбувся  десятий, ювілейний ярмарок. В ньому прийняли участь представники дипломатичних місій, мер Одеси – Геннадій Труханов та губернатор Одеської області – Сергій Гриневецький.

Проведення благодійних ярмарків давно вже стало традицією більшості країн світу, Одеса з радістю долучилась до цієї великої справи.  Мер міста подякував дипломатичний корпус за ініціативу з проведення цього святкового заходу.

Ярмарок складався з великої кількості павільйонів,в кожному з яких було представлено окрему країну. В них можна було відвідати блюда та напої національних кухонь, придбати сувенірну та новорічну продукцію.

За роки, що проводиться благодійний ярмарок, було зібрано біля двох мільйонів гривень. Усі ці кошти спрямовані на придбання обладнання для медичних та соціальних установ. У 2013 році на зібрані кошти придбали газоаналізатор крові для Одеської дитячої обласної лікарні. У 2020 – придбано обладнання для міської інфекційної лікарні – три монітори життєвих показників, матрац з термопідтримкою, аспіратор та дитячій інгалятор.

Цьогоріч було зібрано рекордну суму у 371212 грн. Усі ці кошти будуть спрямовані на придбання устаткування для Дитячої клінічної міської лікарні №3.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.