Субота, 25 Травня, 2024

Подарунки до Дня Святого Миколая для малозабезпечених дітей: добра традиція школярів Южного

Декілька років у школі імені В. Чорновола міста Южне існує добра традиція збирати напередодні свят Святого Миколая та Нового року подарунки для вихованців Піщанської спеціалізованої школи (Балтський район нашої області). Про це повідомило видання “Южный округ”. Більше на сайті odessa-future.com.ua.

Традиція, що виникла за допомогою вчителя

Традиція, за словами директора навчального закладу Тараса Прокопечка, зародилася, коли вчителька початкових класів, родом із тих країв, розповіла про цю установу.

З того часу колектив школи підтримує дружні стосунки із піщанцями. Діти та вчителі стали їздити в гості. Транспорт надавав порт. На початку таких візитів гості побачили, що на той момент умови проживання були поганими. Дізнавшись про це, тато одного з учнів школи імені В. Чорновола закупив та привіз для спецшколи Піщанки кухонне обладнання на кілька десятків тисяч гривень.

Цього року під час підготовки подарунків до школи ім. В. Чорновола підключився колектив школи №1 Южного. Щоб максимально відповісти на потреби дітей, було складено їх список, розміри взуття, одягу. Всю інформацію надала адміністрація інтернату. Формуванням подарункових наборів було охоплено всі класи южненських шкіл. Подарунки в об’ємних коробках обернули яскравим новорічним папером. Поверх наклеїли вітальні листівки з побажаннями приємних свят та успіхів у навчанні. А загальний збір подарунків був організований, як і належить, біля новорічної ялинки, встановленої у коридорі навчального закладу.

Своїм ставленням до акції милосердя поділилася директорка школи №1 Ольга Книшук. Вона висловила подяку тим, хто відгукнувся на запрошення взяти участь. Вона відзначила особливу роль батьків, які допомогли дітям та, головне, взяли фінансову участь.

Дві школи міста-порту – не єдині учасники акції добра. Щорічну допомогу з доставкою подарунків до Піщанки, а це понад 300 кілометрів відстані, надають працівники “Нової пошти”. Поштова компанія робить істотну знижку, розуміючи важливість вантажів, що доставляються.

За словами вчителів, їхні вихованці беруть активну участь у благодійній акції, розуміючи, що навколо є діти, життя та побут яких далекі від благополучних.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.