Середа, 29 Травня, 2024

Красиво одягнутися і познайомитися: одеситами розроблено новий додаток

Днями стало відомо, що однією з IT-компаній зі штаб-квартирою в самому центрі нашого міста закінчено розробку унікального інноваційного додатку Ahasha, завдяки якому об’єднаються відразу кілька сфер, пов’язаних з модою, одягом і знайомствами.

Докладніше про сам додаток, його особливості, спосіб роботи, варіанти використання, а також дату надання загального доступу, – у нашому сьогоднішньому матеріалі, з посиланням на dumskaya.net.

Можливості майданчика

Новий майданчик надасть можливість не лише знайомства з близькими за інтересами людьми, а й взяти участь у колаборації з фешн-брендом.

Січневі плани

На січень наступного року планується надати доступ українцям до бета-версії програми, проте плани розробників також включають виведення Ahasha на міжнародний рівень.

Ініціатор створення

Ініціатива створення програми виходила від бізнесмена Сергія Джашитова.

Модна тема давно його цікавила, а реєстрацію домену Ahasha було проведено ним ще чотирнадцять років тому. Назва пов’язана з героїнею кінокартини про “Королеву проклятих”, – Акашою.

Перейти до реалізації своєї ідеї чоловік вирішив зараз, коли у нього з’явилася потрібна сума, адже він сам інвестує свій проект.

Доступ до закритої процедури

Одесит розповідає, що основною ідеєю є створення соцмережі абсолютно нового формату на території української держави, завдяки якій буде змінено комерційний фотоконтент, а точніше те, як він виробляється.

У користувачів буде можливість знайомства, продажу та купівлі одягу, а також вони зможуть поборотися за те, щоб стати найкращим інфлюєнсером та укласти бізнес-контракт із тим чи іншим брендом.

Головне те, що за допомогою програми найтаємничіша і закрита для багатьох процедура модної індустрії у вигляді кастингу – тепер стане доступною всім. Адже вирішальним аспектом стане не той, що стосується досвіду та зовнішніх даних моделей, а уміння творчої та креативної подачі себе.

Порівняно з тим, що вже існує

Ahasha буде щось середнє між Інстаграм і Тіндер. Але, порівняно з іншими дейтинг-додатками, тут функції приватності будуть збільшені, а монетизація, навпаки, зменшена.

На думку творців, основою діяльності має стати не дропшипінг, а комісія.

Вигода для всіх

Після публічного кастингу, у моделей з’явиться шанс отримання товару за зниженою ціною за умови участі в рекламній фотосесії або відеоролику. Таким чином, вигідно обом сторонам – і бренду, який стане більше пізнаваним, і моделям, які отримають товари зі знижки, або комісії.

Що стосується варіантів використання

Крім цього, додаток можна використовувати як для знайомства, так і суто для комерційних цілей, приховавши дані своєї анкети від звичайних користувачів, і відкривши тільки для брендів.

Вже є зацікавлені

Станом на сьогодні, така ідея привернула увагу близько двадцяти п’яти виробників.

На думку розробників, проект буде цікавим і приноситиме доходи користувачам.

Фото: dumskaya.net

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.