Середа, 17 Липня, 2024

Екскурс по знаменитим одеським пляжам

Одеса багата на пам’ятки, яких у нас дуже багато. У нас ви побачите історичні та культурні пам’ятки, привітних людей, і звичайно, саму перлину цього багатства – наше море, пише odessa-future.com.ua.

Все це додасть вашому одеському відпочинку ще більшої насиченості і багатогранності. 

Одеські пляжні зони, подарують відпочиваючим, крім морських і сонячних ванн, а також цілющого повітря, різні заняття і розваги. Тут ви зустрінетеся з величезною кількістю кафешно-ресторанних закладів, нічні клуби і розважальні центри. Все це буде цікаво і захоплююче, як для дітей, так і для дорослих. 

Але зупинитися ми хотіли б все ж на самих пляжних зонах. 

Переважна кількість туристів і гостей нашого міста не уявляють ситуацію, в якій вони, перебуваючи у нас в гостях, не відвідали б пляж. Це давно стало таким собі ритуалом, своєрідним мационом для всіх, хто хоч одного разу був в нашому дивовижному місті. Тому ми вирішили більш детально поговорити про цей аспект. 

За протяжності одеські пляжі, розміщуючись від чорноморської до санжейськоі зон, займають приблизно двадцять кілометрів, площею понад сорока п’яти гектарів, серед яких є наявність і штучних пляжів, які намились з метою здійснення протидії зсувів. 

Наявність природних пляжів можна побачити виключно в лузановскому і чорноморському районі. 

Берегозахисні споруди розташовуються на території довжиною понад тринадцять кілометрів. Щороку внаслідок штормів одеські пляжні зони позбавляються приблизно п’яти відсотків пісочної складової.

В цілому одеська берегова лінія по довжині становить понад тридцяти кілометрів. 

Тривалість пляжного сезону проходить приблизно чотири місяці. Починається він в середині травня до вересня. Водний температурний показник у береговій зоні становить починаючи від сімнадцяти-вісімнадцяти до двадцяти чотирьох-двадцяти п’яти градусів. 

Протягом літнього періоду можна спостерігати парафії різких і швидких водних похолодань, коли за кілька годин водний температурний показник спускається до восьми-десяти градусів, причиною чого є прохолодні течії з морської глибини і тільки через пару діб у води може знову з’явиться літня температура. 

Як властиво всякому приморському місту, Південна Пальміра відома своїми пляжними зонами, яких тут величезна кількість, а лінія берега від ланжеронівськоі до території “Ковалевської дачі” є по суті одним суцільним пляжем. 

Тут поєднується степовий і морський клімат, наявні ясні і сонячні дні у великій кількості, відзначається наявність унікальних солоних лиманських водойм, дуже багато овочево-фруктових плодів. Завдяки всьому цьому тут створюється атмосфера виняткових умов, щоб зміцнити здоров’я. Одеська курортна зона розташовується в сприятливому місці, щоб відпочивати і оздоровлюватися. 

У нашому сьогоднішньому матеріалі ми з посиланням на odesskiy.com розповімо докладніше про наші одеські пляжні територіі і проведемо по ним своєрідну віртуальну екскурсію. 

Ланжеронівська зона 

У цьому місці практично все узбережжя зайнято кафетеріями і ресторанами.Це є досить зручним, тому що у вас є можливість насолодитися сонячними променями, а потім, не залишаючи морської зони, отримати смачний обід, а на зворотній дорозі ще й насолодитися дельфінарієм. 

Хто приїхав відпочивати з дитиною, це є однією з кращих перспектив. 

Тому що на цій території є не одна дитяча площадка, а також наявність мотузкового парку. 

Цю пляжну зону особливо люблять закохані, серед яких вона має величезний попит. Адже тут надають в прокат човна. А це є відмінною ідеєю для романтичноі морської подорожі. 

Однією з негативних рис є одвічна багатолюдність. Якщо ви хочете спокійного відпочинку, тоді вам потрібно шукати інші місця, тихіші. 

Аркадійська пляжна територія 

Це є мальовничим процвітаючим дачним місцем, яке служить місцем розташування великої частини знаменитих санаторних установ. 

Коли в 19-тому столітті йшла активна забудова, одеськими засновниками було вибрано для курортів дуже хорошу територію, адже ця частина узбережжя відрізняється наявністю крутих обривів і спусків, а тут в Аркадійській місцевості, недалеко від Гагарінського плато, прямо в морському напрямку можна побачити наявність пологого природного схилу, за допомогою якого була можливість під’їзду екіпажем в морську зону.

Аркадійська територія є зелено-морським сполученням, наявністю двох прогулянкових терас і великою кількістю квіткових насаджень, які відрізняються різноманітністю і красою. 

У минулому столітті ця зона була курортом, який могли собі дозволити не всі обрані. А зараз це може дозволити собі кожен бажаючий. 

В реаліях сьогодення це місце виглядає, як сучасний курорт, де величезна кількість ресторанних закладів, дискотек, барів, дитячих розваг і цікавих місць для дорослого населення. 

Територія Ібіци 

Ця пляжна зона є однією з найбільших в нашому місті. Територія має три просторих басейни, серед яких є наявність одного дитячого, в якому є багато гірок. 

Крім цього, тут величезна різноманітність їжі (є наявність європейської, японської та інших кухонь). Також зона оснащена трьома барними стійками. 

Якщо говорити про недоліки, то тут тільки один, який напевно є найістотнішим, -дуже великий шлях до моря від самої пляжної зони. Також рисою перших двадцяти метрів є мілководна зона. 

Якщо ви любите отримати справжнє задоволення від плавання і пірнання, тоді не варто сюди приходити. А якщо ви скучили за розвагами і цілодобовою музикою, тоді ласкаво просимо. 

Пляжна територія Ітаки 

Ця зона однозначно є однією з найдорожчих, але цінова політика є цілком виправданою. 

Ця територія складається з двох зон: в першій розміщені шезлонги, парасольки, столики, роздягальні та душові, а в другій – комфортні бунгало, щоб насолодитися райським відпочинком. 

Пляжна територія оснащена великим басейном. Приємним бонусом є те, що якщо ви щось замовите, то офіціант принесе це вам прямо на шезлонг. 

Практично цілодобово тут звучить музика. 

Для відпочиваючих з дитиною теж все продумано. Ви знайдете наявність дитячого майданчика, гірки та інші розваги.

Боно біч 

У цьому комплексі можна відзначити розташування нічного клубу, пляжної зони і ресторану. Також тут є наявність великих терас з морською панорамою, пляжна зона оснащена білим піском, і декількома великими басейнами та дитячим майданчиком. 

Якщо ви відпочиваєте з дитиною, ви точно отримаєте задоволення. Крім традиційного басейну і гірки, вам запропонують свої послуги дитячі аніматори. Так що вам випаде шанс повноцінного відпочинку без хвилювань про безпеку своєї дитини. 

Калетон 

Це досить велика пляжна зона. Тут можуть взяти в оренду шезлонги одночасно триста чоловік. Крім цього, доступними є великі ліжка та намети. 

Якщо раптом ви забули плавки або купальний костюм, тут все це можна придбати. Клуб має в своєму розпорядженні великий ресторан і бар. У вихідні дні час проведення дискотек затягується до самої ранкової пори. 

Відпочиваючим дуже подобається зручний дерев’яний пірс, що йде в морську глибину. Він є прекрасним місцем для ранкового спорту або йоги. Ну, і звичайно, це місце відрізняється наявністю знаменитого носорога, зустрічає всіх біля входу. З ним багато хто робить фотографії, а самого його час від часу змінюють. Ще однією особливістю цього місця є те, що кальяни тут приносять прямо на пляжну зону. 

Недоліком є ​​відсутність басейну. 

Брайт он біч 

Візитною карткою цієї пляжної зони є наявність стильного дизайну. Крім традиційної складової, якою є білий пісок і блакитне море, тут також видно додавання модного пудро-рожевого кольору. Цей же колір можна побачити на всьому, що оточує, – парасольках, подушках і навіть лампах. 

Також, за відгуками відпочивальників, це місце відрізняється хорошим обслуговуванням.

Пляжні зони центру міста 

У центральній частині Південної Пальміри є наявність плоского плато, яке розміщене на відстані в десятки метрів над морським рівнем. З північно-східної сторони воно різко обривається. 

Місце розташування санаторно-рекреаційних закладів є верхня сторона плато, після яких починається місце трохи облагороджених крутих схилів, а морський берег в своєму розпорядженні три найвідоміші пляжно-курортні зони – Ланжеронівська, Отрадна і Аркадійська. Тут також розташовуються численні розважальні заклади, а також торгові точки і точки харчування. 

Місцевість, яка розташовується між цими територіями не так вже й упорядкована, але вона також використовується в якості пляжної. 

Самі пляжні зони покриває переважно пісок, зрідка галька, або покриття з кам’яних плит і в більшості своїй є досить вузькою смугою під невисокими обривами, які складають вапнякові скелі. 

Отрадна територія 

За допомогою цього комплексу ви можете отримати по-справжньому хороший відпочинок. Поки морська вода не нагрілася до потрібної вам температури, тут можна поплавати у величезному басейні. 

Гості можуть насолодитися відмінною європейською кухнею, барами з коктейлем або прохолодним напоєм, і терасою. 

Діти можуть відвідати ігрову зону і знаходитися під наглядом нянь. 

Тут на протязі всього дня можна почути приємну музику, а ввечері потанцювати на дискотеці. 

Цю територію дуже полюбляє молодь. 

Фонтанська територія пляжів 

Місцевість Великого Фонтану була названа так через те, що тут було дуже багато струмочків, які мали витоки в катакомбах, по всьому узбережжю. 

Недалеко від берега, прямо з води, можна було побачити наявність великих кам’яних груп. Збереження виду кам’яно-черепашкового берега здійснювалося до 1970-1975-тих. 

На даний момент тут знаходиться широка смуга пляжних територій.

Територія золотого берега 

Це одне з найпопулярніших місць. Недалеко від чоловічого православного монастиря і меморіалу 411-та батарея. 

Тут дуже люблять відпочивати одесити на травневі свята. 

В силу того, що одеситам до душі спокійний і розмірений відпочинок, дане місце знаходиться далеко від центральноі частини міста і на даний момент є районом з добре розвиненим інфраструктурним оснащенням. 

Чорноморська пляжна зона 

Вона на даний момент не відрізняється великим розміром в силу того, що багато ділянок пішли в воду, або в руки приватних власників. 

Це місце не оточують хвилерізи, так що воно омивається хвилями, витоком яких є відкрите море. 

Але місцеві жителі все одно люблять це місце і з задоволенням проводять тут час. 

Лузанівська територія 

Ця пляжна територія за часів Союзу вважалася кращою у всьому місті, яка представляє собою широку смугу, вкриту м’яким золотистим піском. Вона має двокілометрову довжину на лузановсько-крижанівський відстані. 

Перевага цього місця міститься в дрібному піщаному дні, плоскому березі (адже в інших місцях від морської сторони потрібно піднятися на високі обриви). 

Таким чином, наше місто має дуже багато пляжних місць (велика частина з яких є історичними і існуючими мало не з дня заснування міста), де можна із задоволенням і користю для здоров’я провести час, отримавши насолоду від променів одеського сонця і звуків ласкавих хвиль . Головне-знайти те місце, яке буде до душі саме вам і вашим близьким, і якщо вам буде подобатися сама місцевість, значить відпочинок точно вийде і все пройде на високому рівні. 

І ще одна порада від нас, – збираючись на пляж, серед інших обов’язкових атрибутів, будь ласка, не забувайте гарний настрій, адже тільки з ним все йде в правильному напрямку, і пляжний відпочинок в цьому не виняток.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.