Середа, 29 Травня, 2024

Цього літа в Одеському аеропорту відкриється нова злітно-посадкова смуга, а в пасажирському терміналі з’являться телетрапи

15-го липня одесити і гості міста зможуть оцінити нову злітно-посадкову смугу в Одеському аеропорту. Детальніше про це в нашому сьогоднішньому матеріалі odessa-future.com.ua з посиланням на dumskaya.net.

Нова смуга злетів і посадок 

Цього тижня технічними службами Одеського аеропорту була розпочата сертифікація нової злітно-посадкової смуги. Отримання остаточного документа, завдяки якому буде дозволено здійснення польотів, імовірно очікується до середини липня. 

Відзначимо, що за заявою будівельних організацій, роботи на новій злітній смузі закінчилися ще шість місяців тому. Однак запуск процесу польотів був багато разів перенесений. 

Ще одне нововведення 

Крім цього, на виходах нового перону, які розміщені в залі вильотів будуть розміщені телетрапи. Це щось на зразок своєрідного рукава, за допомогою якого у пасажирів буде можливість дістатися до літакового салону. 

Відповідно до початкових планів, установка чотирьох телетрапів повинна була здійснитися ще на початку осені минулого року, але всі плани були значно порушені пандемією, тому на даний момент прийнято рішення про встановлення тільки двох. Відповідно до інформації аеропорту, доставка пристроїв буде здійснена до середини травня, а весь наступний місяць буде проходити їх установка. 

Важливо відзначити, що рух літаків до телетрапів буде здійснюватися за допомогою управління спеціальної системи зі світловими сигналами, і льотчики повинні розбиратися в нюансах її роботи.Крім цього, коли буде завершена пасажирська висадка і посадка літаки за допомогою застосування заднього ходу повинні опинитися знову на пероні. Однак це можна реалізувати за допомогою спеціального тягача, сертифікованого для проведення такої операції, який аеропорту також потрібно придбати. 

Дуже приємно, що наш, Одеський аеропорт набуває сучасного і доглянутого вигляду. Адже ще кілька років тому його зовнішній вигляд, та й внутрішнє оздоблення та оснащення залишали бажати кращого. А дивлячись на цей об’єкт сьогодні, можна відчути значну різницю, яка явно на користь його сьогоднішнього стану. 

Незважаючи на незначне фінансування з державного бюджету, і на не дуже великий обсяг місцевого бюджету, в нашому місті проводяться роботи і реалізуються проекти щодо його поліпшення, осучаснення і реконструкції. Дуже хочеться, щоб в нашому місті з’являлися якомога більше інвесторів, інтересом яких було не будівництво чергової багатоповерхівки на місці якогось колишнього архітектурного шедевра, а збереження одеського духу і її унікальних традицій в поєднанні з розвитком Південної Пальміри. Тоді нашому місту вдалося б реалізувати ще більше проектів і ідей на благо Одеси. 

Ну, а поки нам, по більшій мірі, доводиться розраховувати тільки на кошти, і без того не дуже великого, бюджету міста Одеса.
Фото : dumskaya.net

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.