Середа, 19 Червня, 2024

Забудова селища Котовського: через міждворові проїзди вже неможливо проїхати

Ні пройти  – ні проїхати!  У селищі Котовського міждворові проїзди повторили сценарій житлового масиву “Райдужний”. Місцеві скаржаться: високоповерхівки збудували, а про інфраструктуру – забули. Тепер на вузьких вуличках постійно паркуються автівки, відтак перекриваючи рух для швидкої, або пожежників. Далі на odessa-future.com.ua.

Селище Котовського – найбільший житловий масив міста. З кожним роком тут, як гриби, виростають нові високоповерхівки. Проте, якщо завтра тут не дай Боже, буде пожежа. Мешканці можуть не врятуватися, адже тут не проїхати ані пожежникам, ані швидким. Така ж доля спіткала жителів вулиць Заболотного та Марсельської. 

Тут навіть викликали рятувальників, аби просто перевірити чи зможе проїхати автівка. Адже люди пам’ятають сценарій житлового масиву “Райдужний”, коли була пожежа і доводилось майже переносити автівки, тому що спецтранспорт не мав змоги проїхати.  Хоча зараз є вільні місця і машини можуть маневрувати на дорозі – ввечері ситуація кардинально інша. 

Часто мусорная машина не может проехать, потому что все заставлено машинами. Местные жители неоднократно обращались по поводу благоустройства дороги, установки дорожных знаков, но пока их кормят только обещаниями. Людям доводиться самотужки встановлювати хоча б якісь антипаркувальні стовпчики, які кардинально не рятують ситуацію. Єдиний вихід бачать люди, це зміна руху міжквартальних проїздів з заборною паркуванням. 

Комунальне підприємство СМЕП знає про проблему місцевих. І навіть розробило схему розмітки і знаків. Проте, як часто це буває в мерії – невиконані обіцянки обґрунтовуються нестачею бюджету. А поки ситуацыя складаэться так, що декілька років потому всі жахи транспортного колапсу асоціювалися лише з “Райдужним”, то зараз подібний хаос біля кожного житлового масиву.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.