Субота, 25 Травня, 2024

Вибір всесезонних шин

Не завжди протягом календарного року розумно користуватися профільними покришками, розрахованими на зимовий або літній сезон. Коштує така гума відчутно дорого і перед зимою чи літом на СТО постійним чином утворюються великі черги на «переобувку» автомобіля. Щоб не стоять в чергах, і заощадити власні фінансові кошти, набагато розумніше використовувати спеціалізовані всесезонні покришки. Набираємо запит в гугл: «Шини Одеса» і вибираємо магазин Бест-Шина, тут найширший вибір всесезонних коліс.

Деталі при виборі

Але їх підбирати потрібно правильним чином, ретельно звертаючи увагу на абревіатуру і дизайн шипів. При візуально огляді можна виявити наступної – такі шини мають більш високу протекторну частина, в порівнянні з літніми версіями. Це дозволяє повністю позбутися від ефекту аквапланування при сильному дощі. І виступаючі шашки на порядок нижче, ніж можна спостерігати у зимових аналогів. Все це підкаже одне – таку гуму можна запросто використовувати як на неглибокому снігу, так і на сухому асфальті!

І навіть маркування у вигляді 4S, AS, M + S вкаже водієві, що така гума відмінно служить як при околонулевой температурі, так і при 15 градусів. Буква M вкаже, що гума непогано справляється з рідким брудом, а літера S вкаже інше – покришка непогано поводиться на сніжному покритті.
Кілька високо виступаючі шини підкажуть одне – вони не тільки здатні справлятися з м’яким сніжним покриттям, але також і з брудом. Для сільських доріг, коли фіксується справжнісінька бездоріжжя навесні, вони просто позначаться ідеальним вибором – машина зможе витягувати себе з будь-якої калюжі з легкістю.

На всесезонних покришках можна ще підтримувати високий рівень швидкості. І при цьому гучність в салоні авто буде утримуватися на низькому рівні. Іншими словами, для любителів швидкої їзди придбання комплекту всесезонних шин позначиться непоганим рішенням.

Варто додати, що всесезонні шини прекрасно підходять і для міських доріг, оскільки апріорі гарантують одне – укорочений гальмівний шлях! Але все це стосується тільки фірмовою гуми, в складі якої домінує високий відсоток каучуку. У «лівих» версіях кількісно вміст каучуку не таким значним і переважає вуглець і тому гальмівний шлях значно довші. Тому, краще не економити на власній безпеці при їзді в міській агломерації, і купувати тільки фірмові версії всесезонних шин.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.