Субота, 25 Травня, 2024

В одеських водіїв з’явиться можливість заробляти на порушників ПДР

За останні кілька років ми часто чули сумні новини про те, як неправильне водіння автомобіля, а також водіння в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння приводили до жахливих аварій, в більшості з яких були смертельні випадки. Далі на odessa-future.

На сьогоднішній день система штрафів у сфері дорожнього руху посилюється, а чиновники щосили намагаються створити видимість того, що над проблемою свавілля на дорогах вони старанно працюють.

Нещодавно стало відомо про те, що одеські водії, які стали свідками порушень Правил дорожнього руху, можуть взяти участь у покаранні винних і навіть отримати за це матеріальну винагороду.  Про це докладніше в нашому сьогоднішньому матеріалі з посиланням на od.vgorode.ua/n

Співпраця – справа добровільна

У одеських водіїв з’явиться можливість заробляти на тих, хто порушує Правила дорожнього руху і при цьому надавати співробітництво поліції.

За повідомленнями заступника міністра внутрішніх справ, Антона Геращенко, Міністерство внутрішніх справ займається розробкою законопроекту, відповідно до якого у водіїв з’явиться можливість добровільного співробітництва з органами поліції.

Відео вирішує все

Як пояснив Геращенко, є програма, що дозволяє використання смартфона в якості відеореєстратора.  У ситуації, якщо водієві вдалося помітити на дорогах порушників і зробити відео-фіксацію факту порушення, він зможе, шляхом натискання на екран, відправити поліцейським останні 30 секунд відеоролика.  На підставі відеозаписів у поліцейських працівників з’явиться можливість складання на порушників адміністративного протоколу.

Суть такого нововведення полягає в тому, що особи, які повідомляють про порушення, зможуть отримувати 10% від штрафної санкції, яку оплачує порушник Правил дорожнього руху.

Як зазначає заступник міністра, згідно з попередніми планами, законопроект буде підготовлений в травні поточного року.

Як бачимо, тепер кожен бажаючий зможе допомагати правоохоронним органам у боротьбі з порушниками Правил дорожнього руху.  Як все це буде працювати і чи будуть дійсно таким “позаштатним співробітникам” виплачуватися їх відсотки,-невідомо.  Адже логічно, щоб, крім самої системи, був також розроблений спеціальний реєстр, які бажають співпрацювати з поліцією в частині порушень на дорогах.  Інакше, куди будуть офіційно вноситися дані про таких осіб, щоб згодом не забути виплатити їм належну суму.

Загалом, на рахунок того, як саме все це буде працювати, поки що ще особливо нічого не відомо.

Від себе додамо, головне-щоб реалізація цього проекту проходила сумлінно і чесно, а не так, щоб поліцейські просто отримали можливість офіційної передачі частини своїх повноважень звичайним громадянам, які згодом, незважаючи на всі обіцянки, нічого не отримають.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.