Середа, 19 Червня, 2024

Свічки запалювання – незамінні комплектуючі

Запалення паливної суміші, а також надійний запуск автомобіля залежить від системи запалювання. Найважливішим витратним матеріалом під час обслуговування виступають свічки запалювання, які пропонується купити в інтернет магазині АТЛ Україна. Автозапчастина складається з металевого корпусу, ізоляторів та електрода, який виконує безпосередню функцію запуску. Перед придбанням важливо звернути увагу на тип та технічну сумісність. Також варто звернути увагу на основний принцип функціонування, який полягає у підтримці робочої іскри паливної суміші протягом експлуатації двигуна.

Види та характеристики свічок запалювання для автомобіля

Для того щоб унеможливити помилки при підборі свічки запалювання для легкового або вантажного авто, варто в першу чергу враховувати маркування. Кожна автозапчастина має власний показник, що визначає оригінальність. Також варто звертати увагу на розмір різьблення, діаметр та форму опори – ці показники важливі, якщо власник приймає рішення купувати продукцію від сторонніх виробників. Деякі модифікації у складі мають резистор, який значиться буквою R – цей показник також необхідно враховувати. Ще одним фактором при підборі є калільна кількість і матеріал виробництва електродів. Незважаючи на високу якість виготовлення, запчастини можуть мати ряд несправностей:

  • Середній термін служби становить від 30 до 50 тисяч кілометрів (якщо справа стосується іридієвих – найбільш затребуваних свічок). Однак, несправність у вигляді відсутності іскри може виникнути раніше.
  • Застосування низькоякісної паливної суміші здатне зменшити робочий ресурс запчастини до 20 відсотків. Тому рекомендується застосовувати тільки перевірений бензин.
  • При підвищених оборотах двигуна та агресивної експлуатації агрегату виникає погіршення стану електродів. В результаті транспортний засіб погано запускатиметься і працюватиме нестабільно.

Купівля свічок запалювання в АТЛ: особливості

Кожен автовласник може замовити оригінальні свічки з доставкою, а також звернути увагу на перевірених виробників Бош, Денсо, Валео та інші бренди. Для спрощення процедури підбору слід залишити онлайн заявку на сайті, а також надати він код кузова.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.