Субота, 15 Червня, 2024

“Тепла підлога” в одеській багатоповерхівці, або як в одному з будинків Одеси горів підвал

У неділю, 13 грудня, в одному з одеських будинків по вулиці Генерала Петрова ранок почався в буквальному сенсі цього слова, з гарячих новин. Далі на odessa-future.

Про це нам розповіли Микола Григорович і Наталія Федорівна, господарі квартири на першому поверсі в будинку, де сталася пригода.

“Доброго” ранку!

За словами одеситів, в годин 9 ранку вони виявили, що підлога їх квартири в прямому сенсі слова гаряча.

“Ми не відразу зрозуміли, в чому справа, а потім здогадалися, що, швидше за все, в підвалі пожежа”, – повідомляють люди.

Микола Григорович розповідає, що він тут же побіг до сусіда, у якого зберігаються ключі від підвального приміщення.

“Справа в тому, що останнім часом в нашому домі відбувається повний безлад. Будинком ЖЕК особливо не займається, а сусіди дуже хочуть створювати ОСББ, хоча я їх в цьому не підтримую”, – розповідає чоловік.

Пошуки осередку

За словами одесита, коли мешканці з сусідніх під’їздів теж виявили “теплі підлоги” в своїх квартирах, то люди викликали пожежників, а Микола Григорович з сусідом і ключами від приміщення намагалися знайти джерело загоряння.

“З’ясувалося, що вже два тижні в нашому підвалі живе сім’я, що складається, так би мовити, з людей без певного місця проживання. Уявляєте ?! А ми про це нічого і не знали! Я особисто не знав, тому що вони потрапили туди із входу, який знаходиться не в моєму під’їзді, а іншим просто все одно! А все тому, що будинком ніхто не займається!”, – обурюється одесит.

Хороший кінець

За словами Миколи Григоровича і Наталії Федорівни, все обійшлося без жертв, пожежники загасили пожежу, осередком займання якого став недопалок, кинутий мешканцями підвалу на матрац.

Висновки

Відзначимо, що проблема “недоглянутості” будинків у спальних районах Одеси є дуже нагальним питанням нашого міста.

Чомусь прийнято вважати, що розв’язання цієї проблеми і мало не панацеєю можуть стати об’єднання співвласників багатоквартирних будинків або ж ОСББ.

Але така думка дуже помилкова, адже очолювати таку організацію (а це саме організація, яка представляє собою юридичну особу, яка потребує реєстрації) повинен голова, який має володіти якостями хорошого “господарника”.

А практика часто показує зовсім зворотній ефект, і люди, замість ЖЕКу лаються вже з головою, який абсолютно нічого не робить, а тільки отримує, нараховану зарплату, яку сам же собі і встановив.

Більш того, в якості іншого, так би мовити персоналу, такі представники часто призначають своїх же родичів, які також отримують зарплату з кишень мешканців будинку.

Як нам розповіли мешканці одного з багатоповерхових будинків по вулиці Маршала Бабаджаняна, їхній голова призначив бухгалтером свою дружину, а сам взагалі нічого не робить.

Одесити відзначають, що в будинку навіть сантехніка немає, і коли у когось трапляються потопи або забиваються труби, голова на ім’я В’ячеслав, заявляє, що це їхні проблеми.

Люди кажуть, що намагалися всіляко розібратися з горе-головою, але поки все без результату.

Так що радимо мешканцям, які проживають в будинку по вулиці Генерала Петрова, де сталася недільна пожежа, добре подумати, перш ніж переводити свій будинок в ОСББ і обирати нового голову …

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.