Середа, 12 Червня, 2024

Кінець багатоповерхівкам з видом на море, нові тротуари і одеське метро

Проблема активного і масового забудування одеського узбережжя дуже гостро стоїть для кожного одесита вже не перший рік. Далі на odessa-future.

Городяни поступово втрачають доступ до моря і пляжів, і разом з ними право на колись існуючі і діючі рекреаційні та лікувальні, а також історичні об’єкти, які розташовані в прибережній зоні, і які масово викуповують інвестори і забудовника для того, щоб на їх місці  спорудити черговий “хмарочос”.

Крім цього, такі багатоповерхівки зводяться на територіях, які не призначені для спорудження таких високих і важких, в прямому сенсі слова, об’єктів.  А це означає, що є величезний ризик того, що одного разу будинок може просто “з’їхати” прямо в море.

Тротуари в нашому місті, в більшості своїй, також залишають бажати кращого і як не можна краще в цьому мають можливість весь час переконуватися дівчата, яким буває нелегко пройтися по нашим вулицям на підборах.

Нещодавно стало відомо про те, що одеський міський голова вирішив покласти край будівництву в прибережній зоні, поліпшити міські тротуари і … побудувати одеське метро.  Детальніше про це в нашому сьогоднішньому матеріалі з посиланням на 048.ua.

На території одеських схилів буде припинено будівництво багатоповерхових будинків.  Також в цьому році планується масштабний ремонт тротуарів і доріг і навіть початок будівництва одеського метро.

Бажаний доступ до моря

Одеський міський голова, Геннадій Труханов повідомляє, що на території одеських схилів буде припинено будівництво новобудов.  Адже одесити мають право бачити море.

Спорудження багатоповерхових будинків буде руйнуватися суто в відведених для цього місцях, а не будь-де, як це відбувалося і поки що відбувається зараз.  Крім цього, на відповідальності забудовників тепер буде забезпечення майбутнього об’єкта і його мешканців транспортною розв’язкою, парковками, лікарнями та дитячими освітніми установами.

Безкоштовні та чисті пляжі

Чиновники обіцяють в цьому році безкоштовні і чисті, всі без винятку, одеські пляжі.

Лежаки будуть прибрані і їх за потребою будуть надавати в оренду кожного відпочиваючого.  Комунальні служби обіцяють забезпечити своєчасне прибирання сміття та водоростей з прибережних зон.  “Пісочні” території будуть звільнені від кафе і ресторанів, які будуть тепер розміщуватися поза пляжними зонами.  Крім цього, пройде будівництво нових туалетів і душових кабін.

Дорожньо-тротуарне питання

Одеські дороги і тротуари також очікують грандіозні зміни і масштабні ремонтні роботи.  Жителі “міжкварталля” і приватного сектора зможуть насолоджуватися рівним асфальтом.

Геннадій Леонідович зазначив, що міські тротуари будуть вирівняні і приведені у відповідний вигляд, так що одеситки зможуть сміливо і впевнено ходити по ним на підборах.

Підземний паркінг і метро

У нашому місті почнеться будівництво п’яти великих підземних паркінгів, що призведе до звільнення проїжджої частини від автомобілів в центральній частині Одеси.

А наступний рік обіцяє ознаменуватися початком втілення великого проекту, -будівництва справжнього одеського метро, ​​що, на думку чиновників, остаточно і назавжди вирішить проблему одеських пробок.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.