Неділя, 26 Травня, 2024

Створення технологічного кластера в Одесі

Одеса є містом, який йде “в ногу” з часом і активно розвивається.  Поліпшення і осучаснений міста спостерігається абсолютно у всіх сферах і напрямках, пише odessa-future.com.ua.

Щорічно для розвитку міста розробляються нові проекти-й сучасні пішохідні пішоходи, і електронний реєстр дерев, і унікальний еко-містечко, і багато-багато іншого.

Але так як в Одесі сфера IT-технологій знаходиться далеко не на останньому місці, то цей напрям також потребує поліпшення і розвитку.  І ось, в 2020-тому році для цього було схвалено масштабний і унікальний проект, -в місті з’явився технологічний кластер.  Детальніше про це в нашому матеріалі з посиланням на omr.gov.ua.

Незвичайний і новаторський проект

У серпні 2020 того в нашому місті пройшло створення інноваційно-технологічного кластера.  Мета створення полягала в необхідності представлення інтересів таких галузей, як: космічна, IT-шна, освітня, а також стартапна.

Рішення про те, що місту потрібен кластер, якому попередньо було дано назву “Південний”, взяли під час зустрічі, яку організував Національний центр з управління та випробування космічного пристрою.

Нарешті черга дійшла і до Одеси

Павлом Вугельманом, якого обрали в якості президента кластера, розповідаючи про процес підготовки реєстраційних документів компанії, зазначив, що на території нашої держави вже діє не один інноваційно-технологічний кластер.  Кожен з них використовується космічними технологіями, інноваціями, супутниковими даними.  За словами чиновника, це дуже серйозний проект на міжнародному рівні.

Крім того, Одеса- це місто, в якому існують більше 170 IT-шних компаній, велика кількість освітніх закладів технологічного характеру, а також приватні компанії, які займаються розробкою технологій для космічного напряму.

Відзначимо, що впровадження таких сучасних проектів через виникнення інноваційно-технологічного напрямку, крім сфери IT, дуже позитивно позначиться і на інших проблемах і завданнях міста.  Так, вони допоможуть вирішити питання, які стосуються цвітіння водоростей і обвалення будівель, стану ХАДЖИБЕЕВСКОГО дамби, схильних зсувів, незаконних будівництв і т.п.

Крім цього, такі проекти і впровадження сприяють тому, щоб наше місто поступово виходив на новий рівень життя і розвитку, що благотворно позначиться на всіх сферах життєдіяльності міста.  І, в першу чергу, на туристичну та фінансову.  Адже туристам подобається відвідувати ті міста, які можуть надати комфортний і сучасний рівень проживання та відпочинку, але при цьому зберігають свою історію і традиції.  І якщо Одеса, в очах туристів, буде саме таким місцем, то, відповідно, і бюджет міста, за рахунок напливу туристів, значно підніметься.  Що, погодьтеся, не так вже й погано, і чого ми щиро бажаємо нашому рідному місту.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.