Неділя, 26 Травня, 2024

Морвокзал в Ізмаїлі: завершення капітального ремонту

В Ізмаїлі завершуються ремонтні роботи Морського вокзалу. Заплановано, що свою роботу він почне в квітні, якраз на початку туристичного сезону. Деталі знає Odessa-future.com.

Ізмаїльський філіал ДП «Адміністрації морських портів України» вже вийшов на фінішну пряму та готовий завершити найближчим часом капітальний ремонт в будівлі Морського вокзалу.

Відомо, що на початок нового туристичного сезону він увійде в експлуатацію, тобто в квітні 2019 року вокзал вже почне обслуговувати пасажирів.

Незважаючи на те, що Морський вокзал в Ізмаїлі було побудовано ще 46 років тому, капітальний ремонт тут проводять перший раз. Натомість, навіть керівник ДП «АМПУ» Райвіс Вецкаганс вирішив оцінити хід робіт під час свого візиту до Ізмаїлу. Він переконаний, що український дунайський порт Ізмаїл, а також Рені цілком можуть бути включені до маршрутів, якими ходять річкові міжнародні круїзні ліній Австрія – Румунія – Україна. Крім того, відомо, що ДП «АМПУ» планують відродити круїзні маршрути Дніпро – Чорне море – Дунай.

Провівши інспекцію виконання капітального ремонту будівлі Морського вокзалу у Райвіса Вецкаганса склалось позитивне враження і він залишився задоволеним ходом робіт.

«Упевнений, оновлений пасажирський термінал в Ізмаїлі стане прикрасою таких подорожей і чудовою візитівкою міста», – поділився своєю думкою глава АМПУ.

Відмітимо, що окрім реконструкції Морвокзалу в порту Ізмаїла зараз завершилися ще й роботи з експлуатаційного днопоглиблення. Загальний обсяг робіт склав 185,5 мільйонів кубометрів ґрунту. Таке днопоглиблення дає можливість приймати та обробляти більші судна, які проходять через глибоководний судновий хід Дунай – Чорне море, прямо біля причалу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.