Субота, 25 Травня, 2024

За 3 роки в Одесі було оновлено 1276 ліфтів

Прес-служба мерії розповіла, що на момент, коли приймалась міська цільова програма заміни, а також модернізації та диспетчеризації ліфтів в місті Одеса, станом на 2016 рік, кількість ліфтів, які потребують капітального ремонту, сягнула 1518 одиниць. Що змінилось за три роки знає Odessa-future.com.

В період з 2016 року по сьогоднішній день, в рамках програми встигли виконати роботи по капітальному ремонту 1276 ліфтів, а також налагодити диспетчеризацію 959 ліфтів. Крім того, протягом 2018 року було виконано роботи по заміні 334 одиниць, а також роботи з модернізації 81 ліфта. Диспетчеризацію, натомість, пройшли 250 ліфтів.

Ліфти нового зразку комплектують сучасним обладнанням таким як, наприклад: блок частотного регулювання, а також контролю закриття та відкриття дверей, який, власне, і забезпечує плавну роботу дверей; блок частотного регулювання і контролю руху ліфта, який контролює роботу електродвигуна основної лебідки, а це, в свою чергу, підвищує його експлуатаційний термін. 

До того ж таке сучасне обладнання дозволяє використовувати електродвигуни в яких потужність нижча, а це наглядна економія електроенергії. Крім того, помітно зменшується навантаження на основні елементи в конструкції, а це запобігає ривкам під час запуску та зупинки ліфта, а також це сприяє підвищенню комфорту при використанні ліфта. 

Окремо варто відмітити, що кабіни всіх нових та модернізованих ліфтів оснастили спеціальним покриттям, яке має металеву основу з порошковим напиленням, це, так звана, антивандальна обшивка, адже вона служить хорошим захистом від різних пошкоджень механічного характеру. Антивандальної модернізації зазнали також лампи, а кнопки встановили металеві, щоб їх неможливо було підпалити чи вирвати з панелі. Для комфорту в кабінах встановили дзеркала та поручні.

Хоча число ліфтів у яких закінчується термін експлуатації і збільшилося, проте, в міській раді рішуче настроєні до закінчення терміну дії  програми, а саме 2020 року, повністю оновити ліфтовий парк.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.