Четвер, 30 Травня, 2024

«Маст-буд» візьметься за ремонт моста через Хаджибейський лиман

Питання про визначення підрядника для ремонту моста, яке було відкрите чималий проміжок часу, нарешті отримав відповідь, і стало відомо, що саме «Маст-буд» візьметься за приведення моста на трасі Одеса-Київ в належний вигляд. Детальніше розповість Odessa-future.com.

Було укладено договір на ремонтні роботи між Службою автомобільних доріг в Одеській області та компанією ТОВ «Маст-буд». Про це було заявлено на сторінці керівника служби в «Facebook» — Олега Варивода.

Міст через Хаджибейський лиман є важливим об’єктом і вже третій рік перебуває в стані очікування старту ремонтних робіт. Міст повністю підготовлений і залишається тільки почати. У 2017 році був складений і затверджений план, дотримуючись якого будуть проходити ремонтні роботи, а в 2018 році було передбачено повне фінансування для втілення запланованого проекту в життя.

Було призначено кілька тендерів і найперший проходив ще в лютому 2018 року, проте Олег Варивода повідомив, що саме в цьому питанні виникло чимало складнощів, які, нажаль, змогли затримати процес виявлення компанії, відповідальної за ремонт. Було чимало атак через Антимонопольний комітет, які були нанесені одним з учасників тендеру, якому не вдалося пройти і кваліфікаційних умов. Напади і заперечування закупівлі тривали довгий час, а результатів тендеру було не менше шести. Атаки через Антимонопольний комітет тривали б і по сей день, проте в 2019 році всі вимоги учасника-скаржника були відхилені.

Компанія ТОВ «Маст-буд» стала переможцем завдяки гарній ціні. Цю ціну компанія запропонувала на тендері за ремонт моста через Хаджибей. Всього ціна становила 341,9065 мільйонів гривень і виявилася найвигіднішою.

Ремонтні роботи планують розпочати вже через кілька днів і триватимуть до 2020 року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.