Неділя, 26 Травня, 2024

Планується відновлення діяльності «Дунай Пром Агро»

У Ренійському порту планують поновити роботи, а також будівництво інвестиційного проекту ТОВ «Дунай Пром Агро». Це, в свою чергу, слугує передумовою створення заводу, який спеціалізуватиметься на переробці соняшнику. По даному питанню мова йшла на одному з засіданнь громадської ради в Рені. Деталі знає Odessa-future.com.

Відомо, що в рамках цього проекту заплановане будівництво нового модернізованого комплексу, який буде орієнтуватись на перевалку та обробку певної органічної продукції. Проте, на реалізацію проекту потрібні кошти, в районі 40 мільйонів гривень, в якості інвестицій. Кошти потрібні для будівництва зерноскладу, а також зведення самого заводу з переробки соняшнику та сої. Сама побудова заводу запланована на 2019 рік.

Раніше в ЗМІ вже з’являлась інформація про, цей інвестиційний проект, який було вирішено реалізувати в «нульових». Проект мав пройти в рамках спеціальної економічної зони (СЕЗ). Однак, причиною «заморозки» стало те, що в СЕЗ на той момент вже було заплановане будівництво аналогічного заводу. З цього почався багатолітній конфлікт інтересів, який протривав 6 років, а в результаті мерія просто розірвала договір з «Дунай Пром Агро». Причиною стало постійне перенесення термінів початку будівництва, а також борги, які накопичувались за оренду ділянки. Відтак, у червні 2018 року, під час сесії міської ради дане рішення було скасовано, а «Дунай Пром Агро» знову ж таки став суб’єктом СЕЗ.

Директор порту в Рені, Сергій Стрій, звернувся з проханням до депутатів міської ради. В звернені мова йшла про підтримку ініціативи, згідно з якою, спробують повернути інвестора в СЕЗ, адже наразі «Дунай Пром Агро» без жодних затримок оплачує оренду ділянки, а також за послуги і транзит транспорту.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.