Неділя, 26 Травня, 2024

Як пройшов день закоханих в Одесі?

Як в Одесі святкували день закоханих? Які незабутні, для окремих людей, відбувались події? Кого визнали найгарнішою парою в Одеському зоопарку? Та який рекорд встановили одесити? Відповідь на ці питання знає Odessa-future.com.

Вчора, 14 лютого, у день закоханих, згідно з даними територіального управління юстиції, стало відомо, що 70 закоханих пар офіційно узаконили свої стосунки. Але саму романтичну пропозицію, яка розірвала місцеві ЗМІ, зробив Ігор Сідрагунскій, український військовий.

У день всіх закоханих молодий хлопець, коханий одеської патрульної Юлії Бабаковій вирішив зробити пропозицію руки і серця, але не банальним способом, а просто на плацу, під час ранкової побудови, перед колегами дівчини. Не дивно, що після такого зізнання, не приховуючи сліз, дівчина однозначно відповіла «Так».

У прес-службі патрульної поліції повідомили, що хлопець, Ігор Сідрагунскій, все спланував та прорахував заздалегідь. Домовився з керівництвом, він просто прийшов в призначений день, вручив коханій квіти і ставши на одне коліно промовив усім відоме запитання та простягнув їй кільце. Від подиву у патрульної почали котитись по обличчю сльози від неприхованого щастя.

А ось в Одеському зоопарку за підсумками конкурсу було обрано саму гарну та романтичну пару серед тварин. Обирали пару методом голосування, в якому прийняли участь гості свята, крім того до отриманих результатів додали ще й лайки, які збирали на Фейсбук. Як результат, перемогу отримала пара рожевих пеліканів.

А вишня на святковому торті, досить таки дивний, рекорд України, який встановили на пляжі Ланжерон. Представниками «Книги Рекордів України» було влаштовано змагання, приурочене до свята. Головна ціль учасників полягала у відкорковуванні пляшки з ігристим, але так, щоб пробка вистрілила якомога далі.

Участь у встановленні рекорд могли брати всі бажаючі, адже пляшки роздавали прямо на місці. Рекорд вдалось встановити місцевому жителю, Миколі Петку, який вистрілив пробкою на дистанцію 23,7 метра.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.