Неділя, 26 Травня, 2024

План благоустрою Літнього театру

У перший день весни група, яка займається реконструкцією Літнього театру, зобов’язується надати остаточний варіант проекту по відновленню майбутньої арт-майданчика. Детальніше про це розповість Odessa-future.
Перед затвердженням існують два варіанти проекту благоустрою Літнього театру. Автор першої версії – Дмитро Шпінарев, підприємець і шоумен. Слідуючи його думці, територію Театру найкраще використовувати для проведення фестивалів і концертів. Вигідне розміщення майданчика всіляко сприятиме успіху такої ідеї. Щоб проведення заходів не залежало від погоди, планується зробити над сценою натяжний дах. Такий дах легко буде зніматися, і встановлюватися, і жодним чином не стане засмічувати види міського саду. Таким чином, якщо почнеться дощ, адміністрація швидко забезпечить укриття для гостей і виступаючих.
На території Літнього театру не збираються прибирати ніякі зелені насадження, і додавати архітектурних об’єктів. На втілення даного проекту і для утримання Театру потрібно багато коштів, які частково будуть відшкодовані завдяки фуд-кортам. Лавки з напоями і смаколиками повинні відповідати міським нормам харчування. Тобто, ніяких фаст-фудів і шаурмічних. Тільки якісна і перевірена продукція.
Ідея здається бездоганною, на перший погляд. Але є ті, у кого своє бачення подальшої долі Літнього театру. Міські активісти хочуть викупити територію вищезгаданого об’єкту у власника і повернути його місту. Для цього буде потрібно збір колосальних коштів, тому така теорія, швидше за все, має місце бути, тільки на словах.
 Відзначимо, що Літній театр довгий час був закритий, тільки в 2016 році активісти очистили його від сміття і відкрили.
Ольга Циктор

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.