Четвер, 18 Липня, 2024

Служба охорони Одеської залізниці отримала тепловізори, квадрокоптери і модернізовані автівки

В АТ «Укрзалізниця» провели презентацію мобільних модулів призначених для чергування вартових на залізничних об’єктах стратегічного значення, а також передали новому спецпідрозділу воєнізованої охорони регіональної філії «Одеська залізниця» новенькі автомобілі у кількості семи штук, які оснащеними спеціально технікою.  Більше розповість Odessa-future.com.

Кожен з семи новеньких автомобілів модернізували з метою підвищення прохідних можливостей по бездоріжжю, а також обладнали спеціальними приладами нічного бачення, тепловізорами, а також інноваційними біноклями, які дозволяють розгледіти правопорушників на відстані, близько, 2 кілометрів.

Крім того, комплект екіпіровки доповнюється сучасною технікою БПЛА, а саме квадрокоптерами. Завдяки цим літальним апаратам з’являється можливість проводити спостереження з повітря на відстань, приблизно, до 8 км, а оскільки вони оснащенні додатковим модулем освітлення, то проведення контролю з повітря можливе в будь-який час доби. Також БПЛА оснащенні гучномовцем та спеціальним маячком на випадок використання дрона поруч з аеродромом.

Продемонструвавши оснащення автомобілів, начальник Одеського загону воєнізованої охорони Сергій Баца розповів: «Екіпаж оснащений спальними мішками і наметами, які стануть в нагоді при виїзді на проведення так званих засідок на криміногенні ділянки магістралі. Для примусової зупинки правопорушників стрілки мають прилад «Кактус»».

До того ж всіх бійці забезпечили сучасною формою, а також зброєю. Вартовим на мостах вручили мобільні модулі в кількості п’яти штук. Самі ж модулі оснащені всім необхідним для комфортної роботи, а саме: можливістю розігрівати їжу, санвузол з гарячою водою, а також ліжко та робоче місце.

Крім того Сергій Нікулін, директор філії, відмітив, що такого устаткування і автомобілі, чи навіть аналогів не має на жодній з магістралей.

Таку модернізацію проводять в рамках пілотного проекту, яким передбачається створення спеціальних підрозділів на Одеській і Придніпровській залізниці.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.