Середа, 29 Травня, 2024

Розруха в Грецькому парку

По закінченню чималого відрізку часу вже можна говорити про будь-які враження або критиці, щодо Грецького парку. Про нинішній стан парку розповість Odessa-future.com.

Як вже відомо, 2 вересня 2018 року відбулося відкриття лише першої частини Грецького парку, яке підв’язали до дня народження Одеси, створивши при цьому більш яскраву атмосферу свята. Другою же частиною парку планують зайнятися в 2019 році, в якому конкретно місяці обумовлено не було.

Грецький парк є подарунком для міста Одеси від грецького підприємця Пантелеймона Бумбураса, який заявив, що Україна і Одеса є для нього не менше ніж другою батьківщиною, яку він шанує і поважає. У відповідь на дорогий подарунок одеситам, мер міста, Геннадій Труханов, вручив Пантелеймону почесну міську нагороду «Знак Маразлі II ступеня».

Початок існування Грецького парку був досить яскравим, а враховуючи  довгу рекламу, мелькаючу ще задовго до його відкриття, очікування одеситів були вищі ніж середні. Нажаль, на сьогоднішній день парк знаходиться не в настільки блискучому стані, в якому хотілося б його бачити.

Владислав Балинський — еко-активіст — зобразив так звані «болючі місця» парку, представивши його у всій його сьогоднішньої красі. Однією з головних проблем парку є розбиті стежки, плити яких або розповзлися, або зовсім зникли з своїх положеннях місць. Причиною втрати форми стежок є відсутність бордюру, який за весь час так і не з’явився, і вандалізм.

У момент відкриття Грецького парку однією з основних його гордостей був ліфт для інвалідів, який сьогодні стоїть нерухомо з картонною табличкою за склом «Лифт не работает» і в подібному становищі ліфт прибуває вже досить давно. Скло, до речі, також не залишилося без пошкоджень.

Варто відзначити і загальний стан парку: на плитах красуються численні плями різного походження, земля з клумб розвезли по стежках, а дерева стоять практично без деревної кори, яка була пошкоджена ще під час будівельних робіт. Гола деревина замазана характерним криваво-червоним відтінком, що надає парку ще більш похмурий вигляд, не кажучи вже про шкоду екології.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.