Четвер, 30 Травня, 2024

Коли очікувати «е-квиток» в одеському громадському транспорті?

Які існують перспективи впровадження «електронного квитка» в одеському транспорті знає Odessa-future.com.

В 2019 році планують провести громадські слухання, які стосуватимуться певних нововведень, відносно правил перевезення пасажирів. Проведення слухань передбачається в рамках реалізації нового проекту з автоматизованої системи оплати проїзду (Асопа — «електронний квиток») в громадському транспорті Одеси.

Цікаво, що подібні громадські слухання проводяться не вперше. Наприклад, в 2018 році, на аналогічному заході, одеситами було винесено на розгляд ряд пропозицій, але вони потребують повторно обговорення. Такою інформацією поділився Олександр Ілько — директор департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради.

Також стало відомо, що інноваційний, для Одеси, «електронний квиток» впроваджуватиметься на основі інвестиційного договору. Простіше кажучи, впроваджуватись він буде компанією-інвестором за її рахунок, а не за рахунок міського бюджету.

Олександра Ілько повідомив, що в 2018 році інвестора було обрано за допомогою конку. Наразі проект інвестиційного договору знаходиться в процесі розробки. Згідно з обіцянкою Олександра Ілько даний документ буде опубліковано на офіційному сайті міста Одеси. Крім того, за словами чиновника геть всі процедури, які безпосередньо пов’язані з підписанням інвестиційного договору по впровадженню того ж таки «електронного квитка» відбуватимуться, на скільки це можливо, публічно.

Нині всі матеріали з приводу інвестиційного договору знаходяться на розгляді депутатської комісії. До слова, навіть спеціально була створена електронна пошта, на яку одесити можуть надсилати власні зауваження відносно впровадження «електронного квитка».

Також запланований, в першому півріччі 2019 року, розгляд сесією Одеської міської ради інвестиційного договору про впровадження «електронного квитка». Власне, депутати своїм рішенням, якраз таки і повинні його затвердити. До того ж заплановано, що даний договір розглянуть та проаналізують експерти Європейського банку реконструкції та розвитку.

Важливим також є той факт, що проект впровадження «е-квитку» ділитиметься на дві частини.

Перша частина передбачає реалізацію і адаптацію нової системи в міському електротранспорті. Друга ж передбачає застосування нової безготівкової оплати ще й в одеських маршрутках.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.