Середа, 29 Травня, 2024

Повітряний експрес на курорти

В Одеській області планують запустити вертолітне сполучення відомих курортів країни між собою і з обласними центрами. Тепер літаком без проблем можна буде дістатися із Затоки Одеської Області до Трускавця Львівської області і до Буковелі Івано-Франківської області. Детальніше розповість про це Odessa-Future.

Пасажирським вертолітним мостом з’єднають курорти півдня і заходу країни з Києвом. Дана програма отримала назву «Повітряний експрес». Для реалізації такої ідеї в Україні планується будівництво і спорудження дев’яти вертолітних портів. «Повітряний експрес» створений саме для частих швидкісних пасажирських перельотів. Одеська обласна державна адміністрація підписала відповідний договір з компанією ТОВ «Міжнародна транспортна сервісна група ТВС» про реалізацію інвестиційного проекту.

На першому етапі планується спорудження 9 вертолітних майданчиків в різних містах: в Одесі, Києві, Вінниці, Трускавці, Черкасах, Дніпрі, Затоці і Львові. Пасажирів планується перевозити на комфортних нових вертольотах, з буфетом і вбиральнями, відділеннями для багажу і полками для ручної поклажі. Перевезеннями будуть займатися важкі вертольоти Boeing Vertol 107-11 і Boeing 234 Chinook. Вони досить місткі і комфортабельні. За один переліт, який буде тривати в середньому півтори-дві години, такі вертольоти можуть перевозити до 44 людини.

В Одесі і Одеській області для спорудження майданчиків буде використано морське узбережжя, з ґрунтовим або штучним покриттям. Програма «Повітряний експрес» запускається в цілях розвитку та поліпшення туризму в області. А це і додатковий прибуток для регіону, і нові робочі місця.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Одеській області підвищується туристичний збір.

Ольга Циктор

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.