Субота, 25 Травня, 2024

В Южному з’явиться туристична поліція

В місті Южне одеської області, напередодні нового курортного сезону 2019-го року планують запустити станцію туристичної поліції. Детальніше розповість Odessa-future.com.

Про таку новину повідомили на сайті Національної поліції в Одеській області. Дане рішення, про запуск нової станції туристичної поліції, прийняли 23 січня на робочій зустрічі голови Одеської обласної поліції з мером міста, саме під час виїзного прийому громадян.

Сама ж туристична поліція почала своє існування, ще в 2018 році. Такий незвичайний підрозділ донині існував лише в місті Одеса, але естафету переймає місто Южне та стає другим в Україні містом, де буде сформовано такий підрозділ. Чиновники вважають, що дане нововведення значно зміцнить безпеку в місті на час літнього періоду.

Також Дмитро Головін, за той час, що провів в Южному, встиг перевірити і роботу патрулів, і недавно відкриту поліцейську станцію, що знаходиться в парку «Приморський». Крім того він вислухав доповідь від Володимира Новацького, відносно результативності роботи, яку показує поліцейський підрозділ в місті.

В ході зустрічі мер головному поліцейському також продемонстрував, як проходить запланована робота по встановленню відеосистем в рамках програми «Безпечне місто», а також спортивний комплекс, в якому проходять тренування правоохоронців та змагання всеукраїнського рівня.

Крім того візит Дмитра Головіна в Южне передбачав прийом громадян, які мали конкретні питання, адресовані керівництву поліції. Одне з адресованих голові одеської національної поліції питань було від двох громадянок, одна з яких місцева, а друга жителька Тернопільської області. Їх вкрай хвилювало питання належного проведення досудового розслідування виробництв, яке  розпочав один з територіальних підрозділів поліції інкримінуючи шахрайство з нерухомістю.

Але були й позитивні моменти, адже серед відвідувачів були і ті, хто прийшов на прийом задля того, щоб подякувати генералу за відмінну роботу місцевих підрозділів поліції.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.