Неділя, 26 Травня, 2024

В Одесі пройде великий благодійний ярмарок

У неділю 16 грудня в нашому рідному місті Одесі в концертно-виставковому комплексі «Gorzal» в Центральному парку культури і відпочинку імені Т. Г. Шевченка (м.Одеса, вул. Маразлієвська, 1) пройде вже ставиший традиційним благодійний ярмарок – VIII Благодійний дипломатичний різдвяний ярмарок. Детальніше про це розповість odessa-future.com.ua

Організатором ярмарку виступає Одеський дипломатичний клуб за підтримки Міністерства закордонних справ України, Одеської міської ради та мера міста Труханова Геннадія Леонідовича. Участь у заході вже за традицією візьмуть всі генеральні та почесні консульства, акредитовані в Одесі, національні культурні центри, міжнародні місії і організації.

«На дипломатичному ярмарку іноземні представництва запропонують найбільш популярні страви національних кухонь, оригінальні сувеніри, новорічні прикраси і проведуть благодійні акції. Перед відвідувачами також виступлять національні вокальні та хореографічні колективи», – повідомили в мерії.

Кошти, виручені на ярмарку, підуть на придбання обладнання для пологового будинку № 5. Торік організатори виставки закупили медичне обладнання для дитячої міської клінічної лікарні № 3.

Вхідна ярмарок – вільний, безкоштовно.

Часпроведення заходу – з 11:00 до 19:00.

Одесає містом-мільйонником і багатонаціональним містом, в якому налічується 134 національних меншин. Тому має велике значення проведення таких заходів. Благодійний дипломатичний різдвяний ярмарок проходить в Одесі з 2011 року. Кошти, виручені на ярмарку, направляються на придбання сучасного медичного обладнання для закладів охорони здоров’я міста. За 7 років було придбано на суму 1 мільйон 316 тисяч гривень, що дало можливість врятувати життя більш, ніж 3,5 тисяч дітей.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.