Середа, 29 Травня, 2024

Викрадачі невдахи: в Одесі за чоловіка вимагали викуп в розмірі 500 доларів

В Одесі зловмисники викрали, а потім вивезли на автомобілі чоловіка за місто. Після цього в нього вимагали суму в розмірі 500 доларів США. Про зухвалу подію, яка трапилася в Суворовському районі міста більше знає Odessa-future.com.

Як стало відомо, 35-річному чоловікові надійшов дзвінок від приятеля, який запропонував поїхати скуштувати пива. Потерпілий на пропозицію погодився, а коли приятель приїхав за ним він був у компанії двох незнайомців. Потерпілий нічого поганого в цьому не запідозрив.

Незнайомців товариш відрекомендував як колег по роботі. Після знайомства компанія молодиків вирушила на пошуки закладу де можна було б відпочити. Певний час чоловіка банально катали по вулицях міста, а потім вивезли на околицю. За містом молодику почали погрожуючи пістолетом та вимагати від нього гроші.

Необхідної суми у чоловіка з собою не виявилось, через що його відпустили за умови, що він шукатиме гроші на відкуп. Одесит вирішив при першій же нагоді звернутися по допомогу в поліцію.

Зустріч зі зловмисниками та передача коштів відбулася під пильним наглядом правоохоронців. Як тільки викрадачі отримали конверт з грошима від потерпілого, то їх одразу ж затримали правоохоронці.

Виявилось, що до викрадення був причасний 27-річний одесит, а також неодноразово судимий за злочини подібного характеру 23-річний житель області.

Пояснюючи свій вчинок чоловіки розповіли, що хотіли заробити грошей, а їх третій спільник запропонував, в якості жертви, свого товариша.

Двоє з причетних до викрадення затримані. Наразі тривають заходи по встановленню місця знаходження третього.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.189 (вимагання), ч.2 ст.187 (розбій) та ч.2 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини).

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.