Середа, 29 Травня, 2024

ЖК “Манхеттен” продовжує порушувати правила забудови

Знову відзначилися будівельники ЖК “Манхеттен”, одна з меж якого практично упирається в стіни школи № 28, перекриваючи останній доступ до світла. Тепер з’ясувалося, що багатосекційне містечко ще й користуватиметься існуючими енергомережами. Більше на odessa-future.com.ua.

У зазначеному ЖК не побудовано трансформаторну підстанцію, та вже зараз мешканці новобудови мають платити за промисловими тарифами.

Як стверджує видання “Монітор”, підстанція мала з’явитися паралельно з першим будинком. Адже це логічно: є будинок – є і комунікації. Але не для забудовника, який, попри грубі порушення зобов’язань, зумів отримати сертифікат готовності

Нагадаємо, що це не перша претензія до недобросовісних бізнесменів. Як повідомлялося раніше, одна з секцій комплексу стане замість дитячого садка, який мав тут стояти, згідно з попередніми домовленостями. Натомість забудовник вирішив відбутися створенням вбудованої дитячої установи на 40 осіб замість ста п’ятдесяти.

Якщо до цього додати перевищення нормативів за щільністю забудови, відсутність транспортної розв’язки та інших комунікацій, можна констатувати, що ми стикаємося з черговим свавіллям будівельних компаній, яке супроводжується мовчанням перевіряючих органів. Останні лише радять не купувати житло у житловому комплексі, який став скандальним, ще не прийнявши мешканців.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.