Четвер, 18 Липня, 2024

Люстдорфська дорога: ЖК “Манхеттен” замість дитячого садка

Якщо подивитися рекламний ролик будівельної компанії, яка зводить висотки неподалік школи № 27, то все виглядає дуже цивілізовано. Особливо вражає згадка про те, що в житловому комплексі буде створено дитячий садок. Перед нашими очима навіть з’являється гарна картинка, на якій вихователька щось допомагає дітлахам щось робити. Більше на сайті odessa-future.com.ua.

Проте, за красивою обгорткою, покликаною переконати потенційного мешканця купити собі куточок саме і тільки тут, ховається те, що стало відомо вчора. На тій ділянці, де проєктувався дитячий садок, буде створено ще одну секцію житлового комплексу.

За повідомленням Тетяни Боринської, яка є тимчасово директором Департаменту архітектури. За словами Боринської, вивчення документації показало, що ділянка була відведена для благоустрою території та будівництва 2-поверхового дитячого садка на 150 місць.

Да, садочок буде, але …

Звісно, ​​забудовник не відмовляється створити дошкільний заклад. Але є маленький аспект. Дитячий садок буде вбудованою частиною у 24-поверховому будинку, що перекриє природне освітлення для сусідньої школи. А сам садочок повністю залежатиме від інфраструктури “вежі”. Головним же є те, що проєктований дошкільний заклад “схудне” майже вчетверо. Забудовник декларує його розрахункову спроможність 40 місць. Як у Департаменті архітектури збираються боротися із цією ситуацією, пані Боринська не повідомила.

Отже, Одеса скоро стане маленьким Нью-Йорком зі своїм Манхеттеном (саме таку назву носитиме новий житловий комплекс). Однак його поява сприятиме погіршенню ситуації, по-перше, з дошкільними освітніми закладами, в які існують довгі І, звичайно ж, додаткове навантаження ляже на згадану вище школу: дітей треба десь вчити. Чи не так?

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.