Вівторок, 28 Травня, 2024

В Одесі сформовано дводобовий запас кисню

Минулого тижня Одеса отримала резервуар для зберігання зрідженого кисню. Ємність компанії “Лінде-Газ”, розрахована на об’єм 20 тонн. На вихідних до Одеси доставили кисень, яким заповнили весь резервуар, чим забезпечили недоторканний запас життєво важливого газу. У разі різкого збільшення кількості хворих на коронавірусну інфекцію, цього запасу вистачить, щоб дві доби безперервно постачати кисень на всі апарати, що підтримують життєзабезпечення. Детальніше odessa-future.com.ua.

Опорні лікарні й надалі отримуватимуть кисень у звичайних обсягах, але тепер у нашому місті є свій резерв на випадок пікових стрибків госпіталізації.

Також зараз відбуваються переговори з німецькими партнерами, що висловили готовність закупити для потреб міста ще одну пересувну ємність, цього разу розраховану на 30-50 тонн. Її мають доставити до Одеси у лютому. Друга цистерна також служитиме резервуаром для зберігання запасів кисню.

У планах міського голови – будівництво протягом двох років, на території Одеси, кисневого заводу. Тоді всі лікарні міста будуть забезпечені безперебійним постачанням високоякісного медичного О2.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.