Субота, 15 Червня, 2024

Одесит придумав незвичайну альтернативу звичайним медичним масками: він створив “розумну” маску з емоціями

Пандемія коронавируса змусила людей навчитися жити в абсолютно нових умовах, обов’язковими атрибутами яких стали медичні маски і санітайзери, які кожен з нас змушений використовувати, і про існування яких ми змушені згадувати багато разів протягом дня, пише odessa-future.com.ua.

Але така, вже звична буденність, вже значно “приїлася” одеситам.

Одного з них вся ця ситуація надихнула на унікальній маски, яка значно відрізняється від всіх нас звичною маски, і яка наділена унікальними “здібностями”.  Про таку чудо-розробку ми, з посиланням на racurs.ua, і розповімо в нашому матеріалі.

Талановита дитина

 “Розумну” емоційну маску створив не який-небудь модний сучасний виробник, а звичайний одеський школяр.

Незвичайна маска здатна “відчути” і відтворити кожну емоцію людини, на обличчі якого вона знаходиться, відреагувати на кожен рух, розкрити рот протягом розмови і навіть показувати анімації.  Свою унікальну розробку 15-ти річний Михайло Чумаченко представив на більш ніж десяти форумах.  При цьому юного винахідника ось уже 10 років захоплює програмування.

Михайло Чумаченко

За словами самого автора розробки, якщо на обличчі людини посмішка або сердитий вираз, то LED-пристроєм це відразу ж буде відображено.

Пандемія ні до чого

Михайло відзначає, що думка про творення маски абсолютно не має відношення до коронавирусной пандемії.  Але в планах на 2021-вий у хлопця провести адаптацію маски і на період загальної пандемії.

Михайло каже, що нова маска не матиме ніяких відмінностей від звичайної, яка зроблена з тканини.  Але є один нюанс-наявність у неї електронного модуля.  Також в ній буде дисплей, за допомогою якого будуть відображатися емоції людини.  Таким чином, все те, чим оснащена велика маска, але з виконанням дизайну, який притаманний тканинним маскам.  Анімаційний аспект також буде присутній, а також будуть нові особливості, серед яких можливість відображення свого тексту на зазначеному дисплеї.

Без підтримки нікуди

Валентина Городоцька, учитель Михайла каже, що ідеї хлопчика дуже підтримувалися не тільки батьками, але і вчителями і однолітками.

А сам Михайло, на початку 2021-го року вже встиг презентувати свою розробку кількох авторитетним формами, зокрема, знаменитому “Web Summit”, після чого на його проект стали приходити замовлення з різних країн.

Як приємно, що в Одесі є такі розумні і талановиті діти, які в такому юному віці здатні створювати подібні розробки і впроваджувати їх в життя.

На наш погляд, такими хлопцями можна сміливо пишатися і для реалізації їх нестандартного розуму і потенціалу слід створювати всі комфортні умови, щоб у них не виникало бажання покинути рідне місто і шукати можливості самореалізації в інших країнах.  І тоді наші найкращі уми залишатимуться будинки і продовжувати радувати нас своїми унікальними проектами і розробками.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.