Середа, 29 Травня, 2024

Обласних поліцейських забезпечили новими поліцейськими машинами та помповими рушницями

Нацполіція продовжує свій розвиток та вдосконалення. Іноді поліцейські проходять нові навчання та підвищення кваліфікації. Далі на odessa-future.com.ua.

Крім цього, їх періодично постачають новим обладнанням та технікою.

Одеські та обласні поліцейські також не є винятком, і їх також стосуюється період загальнодержавних нововведень, що стосуються структури Нацполіції.

Так, днями службові автомобілі Рено Дастер та КІА Спортейдж (двадцять три штуки), а також сімнадцять збройових комплектів отримали обласні поліцейські офіцери.

Докладніше про це у нашому сьогоднішньому матеріалі з посиланням на dumskaya.net.

Поліцейська еліта

Захід, пов’язаний із передачею, проходив поруч із легендарним одеським Дюком.

За словами Миколи Семенишина, який є шефом регіональної поліції, наразі відбувається реалізація проекту, присвяченого поліцейським офіцерам громади. Він є уособленням значної частки довіри громадян до поліцейської структури, і деяким регіонам вдалося забезпечити свої громади подібними офіцерами на сімдесят відсотків.

На сьогоднішній день відповідну підготовку вже пройшли поліцейські, які зможуть працювати ще у тринадцяти обласних громадах. Процедуру відбору та навчання вже ними пройдено.

Чиновник вважає цих поліцейських справжньою елітою Нацполіції.

Щось в область, щось у місто

Сімнадцять машин роз’їхалися місцевістю обласних територіальних громад, а шість було отримано структурними підрозділами Головного управління Нацполіції безпосередньо нашого міста.

Дуже важливий аспект

За словами Наталії Тодорової, яка стоїть на чолі Саф’янівської обласної територіальної громади, цей аспект є дуже важливим, адже їхня громада є найбільшою у нашій державі, – населення там сягає сорока двох тисяч, що живе у дев’ятнадцяти населених пунктах. Тому поліцейські офіцери та техніка, які були надані державою, забезпечать спокій та безпеку.

Оснащені всім

В автомобілях є все необхідне – від аптечок, за допомогою яких можливе надання першої медичної допомоги, до рацій, відеореєстраторів, сейфів, де зберігаються рушниці, набори з техінструментами, ліхтарями і навіть бензопилами. Окрім цього, поліцейські отримали комплекти турецьких помпових рушниць Хатсан.

Зазначимо, що під поліцейськими офіцерами громади розуміють службовців української Нацполіції, які живуть і працюють у тій чи іншій територіальній громаді, займаючись забезпеченням порядку та запобігання порушенням правопорядку. По суті, вони замінюють дільничні, перевага їх відвідує свої ділянки лише “наїздом” і практично не мають зв’язку з місцевим населенням.

Офіцери новітньої формації, чого не можна було сказати про дільничних, є підзвітними не лише своїм керівникам, але також тій чи іншій громаді, кожна рекомендація якої буде врахована, коли питання стосуватиметься контрактного продовження, а також при процедурах прийняття рішень щодо заохочувальних чи каральних заходів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.