Четвер, 30 Травня, 2024

Нові подробиці реконструкції Іванівського мосту: тепер на два з половиною мільйони дорожче

Щоб реконструювати аварійний Іванівський міст, міському бюджету доведеться виділити одинадцять мільйонів гривень замість передбачуваних до цього восьми з половиною мільйонів.

Міським управлінням з дорожнього господарства було ухвалено рішення щодо дозакупівлі у “Спецдоравтоматики” (фірми, яка розробляла проектну документацію) робіт ще на два з половиною мільйони.

Докладніше про це у нашому сьогоднішньому матеріалі на odessa-future, з посиланням на 8News.ua та odessa.online.

З метою покращень

Для покращення пропускної спроможності, з’їзд на вулиці, назву якої з відносно недавніх пір присвячено Святославу Ріхтеру, було вирішено перетворити на дворівневу, основну дорогу з Одеси до Овідіополя зробити безперервною, а щодо другорядних вулиць та з’їздів провести об’єднання за допомогою транспортної розв’язки.

Те, що буде зроблено

Для реалізації цих грандіозних планів “Спецавтоматикою” було висловлено пропозицію про збільшення у проектній документації довжини шляхопроводу до вісімдесяти семи метрів, а під’їздів до нього – до двохсот вісімдесяти трьох метрів.

Крім цього, компанія планує побудувати двосмугові бічні проїзди, облаштувати велопохідну доріжку та дві громадсько-транспортні зупинки, а також перенести інженерні мережі.

Крім цього, планується проведення проектування підпірної стіни, довжина якої досягає ста сорока восьми метрів по обидва боки підходів, а також реалізація додаткових інженерних вишукувань на території, площа якої сягає трьох гектарів.

Дуже недешева експертиза

Документація також вказує на те, що внаслідок нововведень, внесення яких поки що тільки заплановано, на суму п’ятсот тисяч гривень буде збільшено вартість проведення експертизи щодо проектних даних про Іванівський міст. Цю суму вже закладено у ті два з половиною мільйони (на які подорожчала реконструкція), тому виділення додаткових сум не передбачається.

Те, що має вийти в результаті

Зазначимо, що реконструкційний процес щодо знаменитого одеського мосту спочатку оцінили в один мільярд гривень.

Початок виконання робіт відбудеться наступного року. Після закінчення ремонтного процесу, мостова споруда повинна збільшитися в довжині та ширині.

Також планується продовження шляхопроводу ближче до Овідіопольської дороги, а на території, що знаходиться під ним, буде розроблена схема кільцевого руху.

Трохи про історію виникнення видатного одеського мосту

Нагадаємо, питання про будівництво зазначеної мостової споруди виникло ще в 1961-му, коли добіг кінця процес зведення Центрального аеропорту. Тоді ж одеська влада задумалася про те, яким чином можна буде дістатися з того місця до центральної частини міста. Внаслідок того, що дорога до аеропорту на той час пролягала через територію із залізничними коліями, вирішили зайнятися зведенням шляхопроводу.

Іванівський міст має довжину триста шістдесят метрів.

Фото: 8News

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.