Субота, 25 Травня, 2024

Із селища Котовського до центру міста запустять електричку?

Стало відомо, що зараз в Одеській міській раді активно займаються розглядом можливості запуску приміського електропоїзда, початковим пунктом якого стане “Східна” (Сортувальна), а кінцевим – Залізничний вокзал.

Одеським міським головою було надано доручення чиновникам провести приблизні підрахунки щодо суми, яку доведеться витратити місту для того, щоб компенсувати проїзд пільговикам.

Докладніше про це у нашому сьогоднішньому матеріалі odessa-future.com.ua, з посиланням на 8News.

Ініціатором є сам мер

Ідея про запуск електропоїзда належить одеському міському голові Геннадію Леонідовичу Труханову. Виникла вона після того, як було запущено Дунайський експрес із міста Ізмаїл до Одеси. У поїзді може розміститися така кількість пасажирів, що змогли б розмістити шість “Богданів”.

Крім того, цей транспорт є безпечним, комфортним, дешевшим, і він може призвести до того, що буде розвантажений автомобільний трафік.

Ціна запитання

Проїзд у “Ізмаїльському експресі” коштує сто вісімдесят гривень. Тоді як за автобусну подорож потрібно заплатити від двохсот п’ятдесяти до трьохсот п’ятдесяти гривень.

А ось скільки коштуватиме дорога електричкою зі Східної, – це поки невідомо.

“Укрзалізниця” схвалила

Як повідомив Геннадій Труханов, регіональним відділенням “Укрзалізниці” було підтримано ініціативу про те, щоб реалізувати запуск електропоїзда з селища Котовського до центральної частини нашого міста.

Нагадуємо, 20-го листопада з міста Ізмаїл до Одеси було здійснено запуск Дунайського експресу. Потяг становлять три вагони, сидячих місць у якому – сто сімдесят, з них шістдесят дев’ять відносяться до першого класу, а сто одне – до другого.

Експрес зможе курсувати щодня, час поїздки займатиме чотири години сорок дві хвилини.

Фото: 8News

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.